ورزشکار 3
ورزشکار 3

ورزشکار ۳ یک وب‌سایت ورزشی فارسی زبان است که تلاش می کند آخرین اخبار و گزارش‌های ورزشی را به صورت لحظه‌ای در اختیار مخاطبان خود قرار دهد، به ویژه در اختیار مخاطبان فوتبالی.

سایت ورزشکار ۳ (Varzeshkar3.ir) در فروردین ماه ۱۳۹۷ راه اندازی شد و هم اکنون تازه ترین اخبار و گزارش های ورزشی را به صورت ۲۴ ساعته و لحظه‌ای به بازیدیدکنندگان سایت ارائه می کند.

ورزشکار ۳ در موضوعات مختلف از جمله اخبار داغ فوتبال، نقل و انتقالات، اخبار استقلال و پرسپولیس، لیگ برتر و فوتبال اروپا جدیدترین اخبار، تصاویر، فیلم ها و گزارش ها را به کاربران ارائه می دهد.

علاوه بر این، صفحه نتایج زنده، برای علاقمندان به دنبال کردن نتایج لحظه‌ای بازی‌ها و همچنین افرادی که دسترسی به تماشای دیدارهای فوتبال ندارند، راه اندازی شده است.

ورزشکار ۳ توانسته در مدت کوتاهی که از آغاز کار آن می گذرد مخاطبان بسیاری را از فارسی زبانان کشورهای مختلف به خود جلب کند. وب‌سایت ورزشکار ۳ هم اکنون هر روز حدود ۲۰ هزار نفر مراجعه کننده دارد.


ورزشکار ۳ در مجموعه گروه رسانه‌ای “کار” قرار دارد که وب‌سایت خبری «خودروکار» و ماهنامه صنعتی «صنعت کار» را شامل می‌شود. خودروکار یکی از پرمخاطب‌ترین وب‌سایت‌های خبری در حوزه تخصصی خودرو است و صنعت کار که همانند ورزشکار ۳ یک رسانه نوپاست، سعی دارد موشکافانه مخاطبان را با پوسته های زیرین صنعت کشور، آشنا کند.

این سایت خبری با مدیر مسئولی رضا حسینی، سپیده قاضی نژاد (دبیر تحریریه)، فاطمه افشاری (خبرنگار)، امیر حسین لواسانی(خبرنگار) فاضل سوری (خبرنگار و مترجم ترکی استانبولی)، امین زمانی (مترجم انگلیسی)، مجتبی ابوفاضلی و سید علیرضا حق شناس (عکاس و تصویربردار)، سید مهدی تاجرزاده (مسئول گروه چند رسانه ای و تدوین)، سحر روزبهانی (مدیر بازاریابی و تبلیغات) فریدون محسنی (مدیر مالی)، شهره مظفری (مسئول دفتر و امور اداری) مهدی محسنی (مدیر فنی و پشتیبانی)، شیرین آذرپور (گرافیست) محتوایی متفاوت و جذاب را از خودرو و صنایع وابسته به ۲ زبان “انگلیسی و فارسی” به شما عرضه می کند.

گفتنی است سایت “ورزشکار ۳” دارای مجوز رسمی از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

امیدواریم با تولید محتوای موثر و حقیقی، بتوانیم مخاطبان را با پوسته های زیرین دومین صنعت بزرگ کشور که همواره در نوک پیکان انتقادها قرار دارد آشنا کنیم و گامی هرچند اندک در راستای شفاف سازی سیاست گذاری ها و تحول برداریم.

باشد که در این مسیر با عنایت خداوند منان و همراهی مخاطبان خوبمان موفق باشیم.

ورزشکار 3