ورزشکار 3
ورزشکار 3
تیم منچسترسیتی در دیداری دوستانه رئال مادرید را با نتیجه ای پر گل شکست داد.

رئال مادرید 1 - 4 منچسترسیتی | شکست کهکشانی‌ها در نبود رونالدوبه گزارش “ورزشکار سه“، دو تیم رئال مادرید و منچسترسیتی در چارچوب یک بازی دوستانه، صبح امروز مقابل هم قرار گرفتند که در پایان این تیم منچسترسیتی بود که با نتیجه پرگل ۴ بر ۱ موفق شد، رئال مادرید را شکست دهد.

 

نتیجه بازی رئال مادرید و منچسترسیتی

در دقیقه ۹ ایسکو با ضربه ای کات دار و ناگهانی از روی لبه محوطه جریمه ادرسون مورائس را وادار به واکنش می کند. در دقیقه ۲۵ گابریل ژسوس به محوطه جریمه رئال مادرید هجوم می برد و سرخیو آگوئرو او را به موقع صاحب توپ می کند اما ضربه مهاجم برزیلی را کیلور ناواس با پا مهار می کند.

دو دقیقه بعد این خود آگوئرو است که در سمت راست محوطه در فضایی فوق العاده قرار می گیرد و با شوتی محکم دروازه مشکی پوشان را تهدید می کند اما دروازه بان کاستاریکایی باز هم با سیوی عالی مانع باز شدن دروازه می شود.

در دقیقه ۲۹ ایسکو روی دروازه سانتر می کند و ضربه سر کاسمیرو به تیر دروازه می خورد؛ ضربه کریم بنزما روی ریباند را مورائس به کرنر می فرستد. در دقیقه ۳۷ بنزما روی حرکتی زیبا دو بازیکن سیتی را در سمت راست محوطه جا می گذارد اما ضربه او را باز هم دروازه بان برزیلی به کرنر می فرستد. درخشش سنگربانان مانع گلزنی دو تیم در نیمه اول می شود.

رئال مادرید 1 - 4 منچسترسیتی | شکست کهکشانی‌ها در نبود رونالدو

در آغاز نیمه دوم آگوئرو و وینسنت کمپانی بیرون می روند و سمیر نصریی و رحیم استرلینگ وارد بازی می شوند؛ کیکو کاسیا نیز جای ناواس را درون دروازه رئال مادرید می گیرد. در دقیقه ۵۲ نیکولاس اوتامندی از فاصله ای نزدیک دروازه کاسیا را باز می کند تا سیتیزن ها پیش بیفتند.

در دقیقه ۵۸ دی بروین با یک ضربه سر هوشمندانه توپ را در پشت مدافعین رئال مادرید به استرلینگ می رساند و ضربه شماره ۷ سیتی با اختلافی اندک از برابر دروازه کهکشانی ها عبور می کند. یک دقیقه بعد اما استرلینگ در موقعیتی مشابه گلزنی می کند.

در دقیقه ۶۵ ضربه ایستگاهی دی بروین را کاسیا با نوک انگشتان خود منحرف می کند و توپ پس از برخورد با تیر راهی کرنر می شود. یک دقیقه بعد استونز گل سوم را وارد دروازه رئال مادرید می کند. در دقیقه ۷۳ بار دیگر آسنسیو توپ را از سمت چپ روی دروازه ارسال می کند و این بار خسوس وایخو توپ را از برابر دروازه خالی به بیرون می زند.

در دقیقه ۸۱ لروی سانه روی پاسی از استرلینگ از سمت چپ اقدام به شوتزنی می کند؛ توپ از کاسیا رد می شود اما بار دیگر تیر دروازه مانع گلزنی سیتیزن ها است.

رئال مادرید 1 - 4 منچسترسیتی | شکست کهکشانی‌ها در نبود رونالدو

گل های بازی رئال مادرید و منچسترسیتی

دقیقه ۵۲ – گل برای منچسترسیتی؛ سانتر عالی کوین دی بروین روی یک کرنر به جان استونز می رسد؛ کاسیا روی ضربه محکم مدافع انگلیسی دفعی ناقص دارد و در آستانه دروازه، توپ برابر اوتامندی قرار می گیرد و او نیز با یک بغل پا توپ را به سقف دروازه می کوباند.

دقیقه ۵۹ – گل برای منچسترسیتی؛ دی بروین با پاسی زیبا استرلینگ را راه می اندازد و مهاجم انگلیسی با یک بغل پای تمام کننده دروازه کاسیا را از زاویه ای بسته باز می کند.

دقیقه ۶۶ – گل برای منچسترسیتی؛ بار دیگر هافبک بلژیکی با پاسی رو به عقب استونز را در گوشه سمت راست محوطه صاحب توپ می کند و مدافع انگلیسی با ضربه ای توپ را به گوشه سمت چپ دروازه می فرستد.

دقیقه ۸۰ – گل برای منچسترسیتی؛ براهیم دیاز ۱۷ ساله پشت محوطه رئال مادرید صاحب توپ می شود؛ توپ را روی پای چپ خود می آورد و با ضربه ای کات دار و زیبا حساب کار را ۴-۰ به سود منچسترسیتی می کند.

دقیقه ۹۰ – گل برای رئال مادرید؛ در دقیقه پایانی بازی اسکار با ضربه ای زیبا از فاصله ای ۳۰ یاردی توپ را از فراز دستان مورائس وارد دروازه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3