ورزشکار 3
ورزشکار 3
  • کد خبر: 9759
  • گروه : تاپ
  • تاریخ انتشار: 14th آوریل 2018
بازیکن تیم ملی فوتبال ایران اظهار کرد: هر چه به جام جهانی نزدیکتر می شویم شور و حال بیشتری در جامعه برای حضور تیم ملی در این مسابقات به وجود می آید.

وحید امیری: آرزوی هر بازیکنی حضور در جام جهانی استبه گزارش “ورزشکار ۳“، وحید امیری در فاصله ۶۰ روز تا آغاز رقابتهای جام جهانی روسیه اظهار کرد: هر چه به جام جهانی نزدیکتر می شویم شور و حال بیشتری در جامعه برای حضور تیم ملی در این مسابقات به وجود می آید. روزهای اندک باقی مانده تا جام جهانی و نگاهی به روزشمار تا شروع این مسابقات هم نشان می دهد که چگونه زمان مثل برق و باد می گذرد، بنابراین باید هر چه سریعتر خودمان را آماده حضور در این رقابتها کنیم. ما حریفان سرسختی داریم و باید بتوانیم نتایجی در خور نام ایران در روسیه کسب کنیم.

وی در ادامه افزود: فکر نمی کنم کسی باشد که تیم ملی کشورش را دوست نداشته باشد. همه به دنبال این هستیم که تیم ملی با بهترین شکل ممکن وارد مسابقات شود. در این مسیر ممکن است برخی اختلاف نظرها وجود داشته باشد اما اکنون وقت حمایت از تیم ملی و کمک به این تیم است تا بتواند مثل همیشه آبروی کشورمان را حفظ کند. هر کس در هر موقعیتی که هست باید به تیم ملی کمک کند و انگیزه بدهد. من به عنوان یکی از بازیکنان تیم ملی وقتی می دانم که دعا و حمایت ۸۰ میلیون نفر پشت سرم است، با انگیزه و انرژی دو جندانی وارد زمین می شوم. امیدوارم چنین فضایی در روزهای کم باقی مانده تا جام جهانی به سود تیم ملی به وجود بیاید.

امیری در پاسخ به این سوال که چهار سال پیش وقتی جام جهانی برزیل برگزار می شد، برای خود شانسی قائل بودی که بتوانی در روسیه یکی از بازیکنان تیم ملی باشی، گفت: آرزوی هر بازیکنی این است که پیراهن تیم ملی کشورش را بپوشد و در نهایت بتواند با این پیراهن در جام جهانی بازی کند. من هم تمام تلاشم را می کنم که بتوانم این پیراهن را حفظ کنم و با تمام وجود برای تیم ملی کشورم مثمرثمر باشم. خدا را شکر تا اینجا پیش آمده ام، از این پس هم تلاشم را بیشتر می کنم تا بتوانم شانس حضور در جام جهانی و بازی در این مسابقات را داشته باشم.

وی درباره دو بازی دوستانه تیم ملی برابر تونس و الجزایر اظهار کرد: تونس و الجزایر به عنوان کشورهایی آفریقایی، استایل بسیار نزدیکی با مراکش دارند. این دو بازی خیلی برای تیم ملی و بازیکنان مفید بود. بازی اصلی ما در جام جهانی، دیدار برابر مراکش است. اگر بتوانیم از این بازی امتیاز کامل بگیریم می توانیم امیدوار باشیم تا از گروه صعود کتیم. من چند بازی از تیم ملی مراکش دیده ام. تونس و الجزایر شباهت خیلی زیادی به این تیم از لحاظ قدرت بدنی و سبک بازی داشتند و مطمئن هستم این دو بازی در جام جهانی و دیدار برابر مراکش به ما خیلی کمک خواهد کرد.

امیری همچنین درباره بازی های دوستانه ایران هم گفت: در ۶۰ روز باقی مانده به آغاز جام جهانی، پس از پایان لیگ فرصتی داریم تا چند بازی دوستانه خیلی خوب انجام دهیم. من چند بازی ترکیه و یونان را در رقابتهای انتخابی جام جهانی دیده ام. این دو تیم کمک زیادی به ما خواهند کرد و دیدارهای بسیار خوبی خواهند بود. امیدوارم این دیدارها و همچنین بازی با ازبکستان و لیتوانی قدم به قدم تاثیرشان را روی تیم ملی بگذارند و بتوانیم با حداکثر آمادگی وارد جام جهانی شویم.

بازیکن تیم ملی با اشاره به تفاوت سطح رقابتهای جام جهانی با مسابقات قاره ای گفت: وقتی تیمهای باشگاهی ما از لیگ به مسابقات آسیایی می روند سطح دیگری از فوتبال را می بینند. حالا شما تصور کنید که ما قرار است سطح دیگری از فوتبال را در جام جهانی تجربه کنیم. تیم ملی با اقتدار کامل و به عنوان تیم دوم جهان به جام جهانی صعود کرد اما الان ما باید در رقابتهایی گام بگذاریم که دیگر رقبای ما کره جنوبی و حریفان آسیایی نیستند و باید با تیمهایی بازی کنیم که چندین پله و مرتبه در سطح بالاتری از رقبای گذشته مان هستند.

وی در پایان گفت: فکر نمی کنم کسی منکر این موضوع باشد و همه کارشناسان درباره این موضوع اتفاق نظر دارند. بنابراین نیاز دارد که بازیکنان هم تمرکز بیشتری داشته باشند و هم تمرینات بالاتری انجام دهند. خدا را شکر مجموعه ای که در تیم ملی وجود دارد، به بازیکنان به لحاظ بدنی و ذهنی خیلی کمک کرده و امیدوارم بتوانیم در ادامه هم با رسیدن به آمادگی بیشتر نتایج خوب و آبرومندانه ای در روسیه برای فوتبال ایران کسب کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3