ورزشکار 3
ورزشکار 3
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما نمی‌توانیم چیزی را به برانکو تحمیل کنیم و او صلاح دیده که مسلمان خارج از ترکیب باشد.

درخشان: مسلمان بازیکن با کیفیتی استبه گزارش “ورزشکار ۳“، حمید درخشان، پیشکسوت پرسپولیس در مورد تساوی پرسپولیس مقابل پارس جنوبی جم در هفته بیست و هشتم لیگ برتر اظهار داشت: پرسپولیس بر بازی با پارس جنوبی سوار بود و روی یک غافلگیری گل دریافت کرد. من خوشحالم از اینکه پرسپولیس توانست گل مساوی را به ثمر برساند و شخصیت قهرمانی خود را حفظ کند.

وی در مورد نبود محسن مسلمان در ترکیب پرسپولیس و ضعف خط میانی این تیم هم گفت: پرسپولیس به هر حال باید یک بازیکن بازیساز در زمین داشته باشد. حالا چه مسلمان یا بازیکن دیگری البته ما نمی‌توانیم چیزی را به برانکو تحمیل کنیم، به هر حال این نظر او است و صلاح دیده که مسلمان خارج از ترکیب باشد. شاید مسلمان نتوانسته انتظارات برانکو را برطرف کند و به همین دلیل است که نیمکت نشین شده است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: البته مسلمان بازیکن با کیفیتی است و اگر برانکو از او استفاده کند، قطعا ضرر نخواهد کرد. به هر حال او هرچقدر هم که خوب باشد این نظر برانکو است و مربی حق تصمیم گیری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3