ورزشکار 3
ورزشکار 3
تیم پاری سن ژرمن پس از شکست مقابل تاتنهام،این بار مقابل یوونتوس، شکست پر گل دیگری را در تور پیش فصل خود متحمل شد.

یوونتوس 3 - 2 پاری سن ژرمن | شکست دوباره پاریسی‌هابه گزارش “ورزشکار سه“، در دیداری دوستانه از چارچوب رقابت های گینس کاپ در ایالت متحده، دو تیم پاری سن ژرمن و یوونتوس از ساعت ۵:۳۵ بامداد امروز در استادیوم هارد راک شهر میامی مقابل هم صف آرایی کردند.

 

نتیجه بازی یوونتوس و پاری سن ژرمن

یوونتوس در همان آغاز کار می توانست با ضربه پای چپ پائولو دیبالا به گل برسد اما توپ او با اختلافی اندک راهی اوت شد. در ادامه، پاریسی ها با شوت دی ماریا بخت خود را برای گلزنی آزمایش کردند، اما واکنش بوفون اجازه فروپاشی سنگر یووه را نداد. پس از این ضربه آزاد دیبالا را آرئولا به کرنر فرستاد. در آخرین لحظات اتمام نیمه اول بود که گونزالو هیگواین موفق شد یوونتوس را به گل برساند.

یوونتوس 3 - 2 پاری سن ژرمن

در ابتدای نیمه دوم، یووه ای ها روی یک فرصت، تیرک دروازه پاری سن ژرمن را به لرزه در آوردند. در ادامه، پی اس جی با گل گونسالو گوئدس موفق شد حساب کار را برابر کند. طولی نکشید که یوونتوس با گل مارکیزیو بار دیگر پیش افتاد. مجددا پاریسی ها به خلق موقعیت روی دروازه یوونتوس روی آوردند و سرانجام در دقیقه ۸۰ با ضربه سر پاستوره نتیجه را ۲-۲ کردند. در آخرین دقایق بازی و روی موقعیت پنالتی به دست آمده، مارکیزیو موفق شد گل دوم خود و سوم یوونتوس را به ثمر رسانده و موجب پیروزی بیانکونری شود.

 

گل های بازی یوونتوس و پاری سن ژرمن

گل اول یوونتوس (دقیقه ۴۵، گونزالو هیگواین): یک دوی موفق هیگواین و دیبالا، هیگواین را با دروازه بان پاری سن ژرمن تک به تک کرد و این مهاجم آرژانتینی بود که در نهایت با گلزنی از این آزمون موفق بیرون آمد.

گل اول پاری سن ژرمن (دقیقه ۵۴، گونسالو گوئدس): حرکت پا به توپ و انفرادی دی ماریا او را به دروازه یوونتوس نزدیک کرد و با پاس عرضی او، گوئدس موفق شد مقابل دروازه خالی کار را به تساوی بکشاند.

گل دوم یوونتوس (دقیقه ۶۲، کلودیو مارکیزیو): مویزه کین از ناهماهنگی در خط دفاعی پاریسی ها نهایت استفاده را برد و با پاس بسیار خوب شرایط شوت و گلزنی را برای مارکیزیو به وجودآورد تا این بازیکن بار دیگر یووه را پیش بیاندازد.

گل دوم پاری سن ژرمن (دقیقه ۸۰، خاویر پاستوره): خلق موقعیت توسط پاریسی ها روی دروازه یوونتوس به خوبی انجام شد و این پاستوره بود که با جایگیری و ضربه سر بی نقضش توانست نتیجه را ۲-۲ کند.

گل سوم یوونتوس (دقیقه ۸۹، کلودیو مارکیزیو): خطای کیمپمبه روی مویزه کین در درون محوطه جریمه را داور مسابقه پنالتی تشخیص داد. کاپیتان مارکیزیو پشت توپ ایستاد و با ضربه ای به مرکز دروازه تیمش را به گل سوم رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3