ورزشکار 3
ورزشکار 3
رئیس سوئیسی فیفا گفت: هر کسی به دنبال ایجاد گرفتاری و دردسر در جام جهانی 2018 فوتبال است بهتر است در خانه بماند و به روسیه نیاید.

اینفانتینو: فوتبال از مسائل سیاسی مهمتر استبه گزارش “ورزشکار ۳“، جانی اینفانتینو در برنامه فوتبالی پیتر اشمایکل (دروازه‌بان سال‌های نه چندان تیم ملی دانمارک و باشگاه منچستر یونایتد) در شبکه راشادی تودی گفت: اطمینان دارم که امنیت روسیه در طول جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال بیشتر از الان خواهد بود، زیرا دولت این کشور اهمیت رقابت‌ها را می‌داند و می‌خواهند میهمان‌نوازی روسیه نمایان شود.

رئیس فیفا ادامه داد: برای اطمینان از امنیت، اقدامات بی‌سابقه‌ای در روسیه انجام می‌شود و تمامی شرایط موردنظر فیفا در این کشور رعایت شده است. معتقدیم اتمسفر آرامی در روسیه وجود دارد و بنابراین باید اجازه دهیم کسانی که می‌خواهند جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال را تماشا کنند به روسیه بیایند. کسانی که دنبال گرفتاری هستند بهتر است در خانه بمانند و به روسیه نیایند.

جانی اینفانتینو در خاتمه اظهار داشت: با وجود شرایط دشوار سیاسی فعلی جهان، فوتبال از هر چیزی مهم‌تر است و باید روی آن تمرکز کنم. ما باید روی فوتبال متمرکز شویم و این رمز اصلی ما و راه رسیدن به موفقیت است. متاسفانه در جهان به اندازه کافی کسانی هستند که به دنبال تقسیم‌بندی‌ها، کاشت اختلافات و اختلاف‌نظرها هستند و ما باید برای اتحاد تلاش کنیم. فوتبال تلاش می‌کند تا مردم را به یکدیگر متصل کند.

اینفانتینو: فوتبال از مسائل سیاسی مهمتر است

منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3