ورزشکار 3
ورزشکار 3
  • کد خبر: 8745
  • گروه : ویژه ها
  • تاریخ انتشار: 10th آوریل 2018
مسئولان برگزاری المپیک 2020 توکیو از شعار مراسم حمل مشعل این بازی‌ها رونمایی کردند.

شعار حمل مشعل المپیک 2020 مشخص شدبه گزارش “ورزشکار ۳“، کمیته برگزاری بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ در توکیو اعلام کرد که مراسم حمل مشعل این بازی‌ها با شعار «امید، روشن کننده مسیر ماست» برگزار خواهد شد. مسئولان برگزاری خواستار آن هستند که مردم ژاپن در حمایت پیوسته و دلگرم کردن یکدیگر متحد شوند.

قرار است این مشعل از ۴۷ منطقه از جمله سه منطقه فوکوشیما، ایواته و میاگی که در کانون حوادث طبیعی سال ۲۰۱۱ (زلزله و سونامی) عبور کند.

این مشعل قرار پس از روشن شدن در المپیای باستان در یونان، برای اولین بار در ژاپن در منطقه توهوکو در شمال جزیره هونشو به منظور نشان دادن یک پیام امیدبخش نشان داده شود. در جریان بلایای طبیعی که ۷ سال قبل در این منطقه رخ داد، ۱۶ هزار نفر کشته شدند.

«یوشیرو موری» رئیس کمیته برگزاری بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو درباره حمل مشعل گفت: مشعل المپیک اغلب با پیام صلح و امید همراه می‌شود و یکی از قوی‌ترین نمادهای جنبش المپیک است. در سال ۲۰۲۰ مشعل المپیک نه تنها نماد طلوع آفتاب در عصر جدید است، بلکه پیام «امید، روشن کننده مسیر ما است» را با خود به همراه دارد که باعث گسترش روحیه و شور و شوق در سراسر جنبش المپیک به عنوان رویکرد بازی‌ها خواهد شد.

بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو در روزهای ۲۴ جولای تا ۹ آگوست برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3