ورزشکار 3
ورزشکار 3
حمیدرضا گرشاسبی:
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: ما ناامید نیستیم که پنجره نقل وانتقالات تابستانی به پرسپولیس پس داده می شود ولی اگر این امر محقق نشد هم نگرانی نداریم چون با همین بازیکنان به قهرمانی رسیدیم و ادامه خواهیم داد و مشکلی از این بابت نمی بینیم.

محرومیت نقل و انتقالات پرسپولیس برداشته می‌شودبه گزارش “ورزشکار ۳“، حمیدرضا گرشاسبی، سرپرست باشگاه پرسپولیس در گفتگویی رادیویی پیرامون بازیکنان این تیم که قراردادشان در این فصل به پایان می رسد توضیح داد: حدود ۶ بازیکن ما قراردادشان در پایان این فصل به اتمام می رسد که تاکنون یکی دو نفر تمدید کرده اند و به مابقی اعلام کرده ایم که باشگاه آماده است تا پای میز مذاکره با آنها بنشیند.

او ادامه داد: هنوز بازیکنانی که قراردادشان به پایان رسیده پیشنهادشان را برای تمدید مطرح نکرده اند. از آنجا که هنوز لیگ تمام نشده است شاید سیاستشان این است که لیگ تمام شود و نرخ فصل جدید را محک بزنند. البته آنها همراه هستند و علاقه دارند که قراردشان را تمدید کنند و جای دیگری هم مدنظر ندارند.

گرشاسبی در خصوص وضعیت پرسپولیس با وجود محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی اظهار کرد: مشکل کمرشکنی گریبانگیر پرسپولیس شد و در کوران رقابت های قهرمانان آسیا از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم گشت که از لحاظ روحی و روانی تیم را بهم ریخت. البته ما هم بیکار ننشستیم و با باشگاه شاکی تفاهم‌نامه‌ای امضا کردیم و رضایت طرفین را طی نامه‌ای به فیفا اعلام کردیم. فیفا هم بعد از اینکه رای قطعی را صادر کرد به استناد این تفاهم نامه پرونده را به دادگاه CAS ارجاع داده که پیگیر آن هستیم. ما ناامید نیستیم که پنجره نقل وانتقالات تابستانی به پرسپولیس پس داده می شود ولی اگر این امر محقق نشد هم نگرانی نداریم چون با همین بازیکنان به قهرمانی رسیدیم و ادامه خواهیم داد و مشکلی از این بابت نمی بینیم.

منبع: برنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3