ورزشکار 3
ورزشکار 3
محمد مایلی کهن عنوان کرد: تنها به دلیل حضور 18 روزه در هیئت مدیره پرسپولیس، ممنوع المعامله شدم.
چرا مایلی کهن ممنوع المعامله شد؟

واکنش مایلی کهن به ممنوع المعامله شدن

به گزارش “ورزشکار سه“، محمد مایلی کهن درباره ممنوع المعامله شدن اظهار داشت: سال ۸۴ و در زمان مدیریت علی آبادی تنها به مدت ۱۸ روز عضو هیئت مدیره پرسپولیس بودم اما نمی دانمبه چه دلیل من را ممنوع المعامله کردند. در همان موقع در نامه‌ای به علی آبادی کناره‌گیری خود را از هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس اعلام کردم. درآن دوره به عنوان کارمند سازمان تربیت بدنی هم مشغول به کار بودم.

او ادامه داد: بعد از انتخاب مدیر عامل باشگاه من هم کناره گیری خود را ارائه دادم و کناره گیری من هم به این معنا بود که چه بخواهید و یا نخواهید من در این سمت باقی نمی مانم. روز گذشته در نظر داشتم برای انجام کاری اقدام کنم که به یک باره به من اعلام کردند شکایتی دارید و اداره مالیات شمیرانات شاکی شماست. امروز هم به تهران آمدم و به اداره مالیات شمیرانات مراجعه کرده‌ام، در حال حاضر نیز در این اداره حضور دارم تا به وضعیت پیش آمده رسیدگی کنم.

مایلی کهن بیان کرد: بابت بدهی مالیاتی باشگاه پرسپولیس ممنوع المامله شدم. در صورتی که من مدیر عامل، مسئول نبودم و حق امضا نداشتم که چنین موضوعی برایم رقم خورده است. به دلیل این اتفاق بسیار عصبانی هستم و باید بگویم من کوتاه بیا نیستم و در این باره اداره مالیات باید عذر خواهی کند چرا که من از سال ۶۸ تا به حال یک ریال هم از پرسپولیس دریافتی نداشته ام.

منبع: باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3