ورزشکار 3
ورزشکار 3
تراشتگن معتقد است اگر آنها تمرکزشان را حفظ کنند، رم کار دشواری برای جبران خواهد داشت.

نقطه قوت بارسلونا از نظر تراشتگنبه گزارش “ورزشکار ۳“، مارک آندره تراشتگن، دروازه ملی‌پوش آلمانی بارسلونا از بازی تیمش مقابل رم گفت.

تراشتگن که در بازی رفت تنها یک بار دروازه اش را باز شده دید، فردا کار سختی مقابل مهاجمان رم دارد که برای رقم زدن یک معجزه تلاش خواهند کرد. مارک می‌گوید: همه ما می‌دانیم که بازی آسانی نخواهیم داشت و روی بازی خودمان تمرکز کرده ایم. می‌دانیم که اختلافی داریم که باید از آن مراقبت کنیم. نتیجه بازی رفت چیزی را عوض نکرده و برای ماندن در لیگ قهرمانان اروپا باید بازی خوبی انجام بدهیم.

با توجه به ترکیبی که در اختیار داریم، می‌دانیم که می‌توانیم روی همه بازیکنان حساب کنیم. حفظ ریتم بازی در این مقطع از فصل که بازی‌های پیچیده‌ای داریم، کار سختی است اما تیمی داریم که همه در آن نقش مهمی ایفا می‌کنند. معجزه رم؟ اگر ما تمرکزمان را حفظ کنیم، جبران نتیجه بازی رفت کار سختی است. اما واضح است که رم، کیفیت بالایی دارد.

در بارسلونا مردم به کاری که ما تاکنون در هر سه تورنمنت انجام داده‌ایم، افتخار می‌کنند. این دیدگاه مردم ما را خوشحال می‌کند اما ابتدا باید رم را حذف کنیم. از رفتاری که مردم در خیابان با من دارند، خوشحالم.

سوپرگل فلورنزی به هیچ عنوان سبک بازی مرا عوض نکرد. این گل به هر ترتیبی که بود به ثمر رسید و مرا قوی‌تر کرد چون مردم حرف‌های زیادی درباره من زدند. سبک بازی من همان همیشگی است. گل غیرمنتظره‌ای بود اما همچنان به همان سبکی بازی می‌کنم که تیم از من می‌خواهد.

خوشحالی از کلین شیت کردن چیزی نیست که بخواهم آن را پنهان کنم و یک راز نیست. کلین شیت کردن مهم است چون در این صورت ما فقط به یک گل نیاز داریم تا بازی را ببریم و بارسا کیفیت زیادی در خط حمله دارد. بازی فردا فرصت خوبی است تا استحکام خط دفاعی مان را نشان دهیم. هرگز این تفکر را نداریم که کار تمام شده و فردا بدون هیچ نگرانی بازی خواهیم کرد. ما در بارسلونا هر روز باید کیفیت مان را نشان دهیم و بازی با رم هم مثل دیگر بازی‌ها.

فکر نمی‌کنم شکست چند روز پیش در سری آ روی بازی‌ فردای آنها تاثیری بگذارد. هر تورنمنت با دیگری متفاوت است. هم آنها هم ما می‌دانیم که فردا باید چه کنیم. روی بازی خودمان تمرکز کرده ایم. وقتی لوئيز انریکه به بارسا آمد، تیم در زمینه‌هایی پیشرفت کرد و حالا هم در فاکتورهای دیگر بهتر شده ایم. باید هر روز پیشرفت کنیم. درباره بازی‌های قبلی مان در این ورزشگاه حرف نمی‌زنیم. فقط بازی فردا.

پنج دروازه بان برتر دنیا از نظر من دخیا، نویر، بوفون، آلیسون، ادرسون و … اینکه کدام بهترین است را نمی‌دانم چون همه خوب هستند.

تیم با سیستم ۴-۴-۲ با اعتماد بیشتری بازی می‌کند؟ چه کسی گفته ما با این سیستم بازی می‌کنیم؟ مزیت ما این است که هیچ کس نمی‌داند قرار است با چه سیستمی بازی کنیم. ما بوسکتس را داریم که البته شاید فردا نتواند بازی کند اما به همه اعتماد داریم.

منبع: طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3