ورزشکار 3
ورزشکار 3
یوونتوس در بازی مقابل رئال مادرید، چیزی برای از دست دادن نخواهد داشت و با تمام قوای هجومی خود به میدان خواهد رفت.

سیستم انتحاری یوونتوس مقابل رئال مادریدبه گزارش “ورزشکار ۳“، با شکست سنگین ۳-۰ خانگی یوونتوس مقابل رئال مادرید، بانوی پیر برای صعود به مرحله بعدی مسابقات به چیزی همانند یک معجزه نیاز دارد. با توجه به محرومیت دیبالا، یوونتوس باید بدون او از تاکتیک های دیگری استفاده کند.

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس برای رویارویی با رئال مادرید دو سیستم را مورد بررسی قرار می دهد. نخستین سیستم مد نظر او ۳-۳-۴ است که بلیز ماتویدی در کنار خدیرا و پیانیچ، در خط هافبک قرار خواهد گرفت. در خط حمله، حضور هیگواین قطعی است و دو بازیکن از میان داگلاس کاستا، خوان کوادرادو و ماریو مانژوکیچ انتخاب خواهد شد. دیگر گزینه آلگری، استفاده از سیستم ۴-۲-۴ است که در این سیستم، ماتویدی جایی در زمین نخواهد داشت و پیانیچ و خدیرا دو هافبک یوونتوس خواهند بود. مانژوکیچ و هیگواین در مرکز خط حمله قرار خواهند گرفت و بانوی پیر از دو وینگر خود به طور ثابت بهره خواهد برد.

سیستم ۴-۲-۴، سیستمی است که آنتونیو کونته در اولین فصل حضورش در یوونتوس از آن استفاده می کرد و نتایج موفقیت آمیزی نیز کسب کرد اما اکنون، هواداران ایتالیایی دل خوشی از این سیستم ندارند زیرا جامپیرو ونتورا، سرمربی سابق تیم ملی ایتالیا با استفاده از این سیستم موجب شد تا تیمش علاوه بر متحمل شدن شکستی سنگین مقابل اسپانیا، یک بازی ضعیف را نیز ارائه دهد.

منبع: طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3