ورزشکار 3
ورزشکار 3
  • کد خبر: 8252
  • گروه : ویژه ها
  • تاریخ انتشار: 9th آوریل 2018
گتوزو اعتراف می کند میلان شانس بزرگی را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان از دست داد.

واکنش گتوزو به فرصت سوزی میلان برای کسب سهمیه لیگ قهرمانانبه گزارش “ورزشکار ۳“، میلان در برابر ساسولو متوقف شد، اما نکته مهم این دیدار، مصدومیت رومانیولی و محرومیت بونوچی بود که کار روسونری را برای بازی بعدی مقابل ناپولی در چارچوب بازی های سری آ سخت خواهد کرد. گتوزو پس از بازی در مصاحبه با مدیاست پرمیوم گفت: مشکل از دو مهاجمه بازی کردن ما نبود. به نظرم نیمه اول موقعیت های زیادی داشتیم و حتی در کل بالای ۲۰ شوت روانه دروازه حریف کردیم. چیزی که امروز کم داشتیم، خواسته و عطش بود. در پایان به هرحال خوش شانس بودیم که یک امتیاز کسب کردیم، چون در حال باختن بودیم. می توان بهانه هایی مثل خستگی را بیان کرد، اما واقعیت را نمی شود انکار کرد: در یک سوم زمین حریف بی دقت بودیم.

سعی کردیم در لحظات پایانی ۴-۳-۳ بازی کنیم، چون رویای لیگ قهرمانان داریم و باید ریسک کنیم. شاید خیلی سیستم منظمی نباشد و دوست نداشته باشم، اما باید عواقب کار را قبول کنیم. این سیستم را پدید آوردم تا خلاقیت سوسو به چشم بیاید، اما این کار را به شکلی عجیب و نامنظم انجام دادیم. تقصیر من است، چون در تمرینات این را تمرین نکرده بودیم و ریسک کردیم.

کوترونه ویژگی های خاصی دارد. او در فضا خوب می دود، اما باید مدافعان را به چالش بکشد. توپ را سریع تر به چرخش درآوردیم که البته در بازی های قبل بهتر بودیم، اما نتوانستیم به رقیب آسیب بزنیم. می دانیم مهاجمان برای گل زدن نفس می کشند و اگر گل نزنند، سختی می کشند. ۲۰ شوت به دروازه داشتیم، اما توپ بعضا گل می شود، بعضا نه. شانس داشتیم و شانس ها، ۵۰-۵۰ بودند، اما خب بعد از ماه ها سختی، بعضا پاها توان خود را از دست می دهند.

نباید دنبال بهانه باشیم، چون اینگونه به هیچ جا نمی رسیم. فکر می کنم فرصت بزرگی برای رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا را از دست دادیم. ناپولی؟ برای آن بازی زاپاتا و موساکیو را در دفاع داریم. با هرکسی که در دسترس باشد، بازی می کنیم. قرار نیست به خاطر این امر ناله و شکوه کنم.

منبع: طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3