ورزشکار 3
ورزشکار 3
سرمربی چلسی بازی با وستهام را توصیف‌کننده تمام فصل چلسی دانست و در مورد بدشانسی های تیمش صحبت کرد.

واکنش کونته به بدشانسی های چلسی در لیگ برتر انگلیسبه گزارش “ورزشکار ۳“، سرمربی چلسی تساوی یک بریک خانگی تیمش مقابل وستهام در هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس را توصیف‌کننده کل فصل آبی‌ها دانست.

آنتونیو کونته پس از پایان بازی گفت: این بازی توصیفی از فصل جاری تیم بود. موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم اما بهره‌ای نبردیم.در ضربات آخر دقیق نیستیم و با یک ضربه در چارچوب گل می خوریم. باعث تأسف است چون ما تیم برتر زمین بودیم و موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم. وقتی این همه موقعیت از دست می دهید، کسب پیروزی سخت می‌شود.مثل تمام فصل در حال سپری، وقتی خوب بازی کردیم، پیروز نشدیم! این فصل در خیلی از بازی‌ها خوب بودیم اما به ۳ امتیاز نرسیدیم.

کونته اظهاراتش را این‌گونه به پایان رساند: موراتا ۲ گل آفساید به ثمر رساند و فکر نمی‌کنم فاقد اعتماد به نفس باشد.ازار و ویلیان موقعیت‌هایی داشتند که وارد دروازه نشد.باید ناامید شویم. جایگاه نازل فعلی ما نتیجه استفاده نکردن از فرصت‌های هر بازی است. موظفیم پیشرفت کنیم. باید این بازی را می بردیم اما حالا باید در مورد تساوی حرف بزنم. شایسته زدن گل دوم، سوم و حتی چهارم بودیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3