ورزشکار 3
ورزشکار 3
سرمربی آرسنال پس از پیروزی تیمش مقابل ساوتهمپتون گفت: باید شرایط را بررسی کنیم و تصمیم بگیریم به این کارت قرمز اعتراض کنیم یا نه.

اعتراض ونگر به اخراج الننی از بازی آرسنال و ساوتهمپتونبه گزارش “ورزشکار ۳“، آرسن ونگر، سرمربی آرسنال پس از برتری ۳ بر ۲ تیمش مقابل ساوتهمپتون در هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس از یک اتفاق خوب برای شاگردان خود سخن گفت.

او اظهار داشت: قصد داریم به پیروز شدن ادامه دهیم.بازی‌های زیادی در پیش داریم و به همین دلیل باید از همه بازیکنان در ترکیب اصلی استفاده کنیم. همیشه ترکیبی انتخاب می‌کنم که قادر به پیروزی باشد. ما در این دیدار روحیه عالی خودمان را نشان دادیم؛ هرچند در اواخر بازی کمی دچار مشکل شدیم. از کارت قرمز الننی شگفت زده شدم چون او معمولا بازی جوانمردانه را رعایت می‌کند.نمی‌دانم الننی به صورت بازیکن حریف ضربه زد یا نه. باید شرایط را بررسی کنیم و تصمیم بگیریم به این کارت قرمز اعتراض کنیم یا نه.

او در ادامه گفت: ولبک دوباره به فرم خوب خود برگشته، تند و تیزتر شده و تاثیر بیشتری در بازی دارد. واقعا برای او خوشحالم. دنی لیاقت تمام چیزهایی که به دست می‌آورد را دارد. ولبک در محوطه جریمه خودی هم بارها مانع ایجاد خطر روی دروازه ما شد. ما تیمی هجومی در اختیار داریم. همین مساله بر موقعیت و قرارگیری بازیکنان تدافعی ما تاثیر می‌گذارد. در ضمن پنجشنبه شب بازی سنگینی داشتیم و به همین خاطر بیرین و مصطفایی کند به نظر می‌رسیدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3