ورزشکار 3
ورزشکار 3
شما از آبی‌های پایتخت شکایت ندارید؟
هاشم بیگ‌زاده هم قصد دارد مانند کاوه رضایی و آندرانیک تیموریان از تیم استقلال شکایت کند.

ضربه سوم به استقلال را هاشم بیگ زاده می‌زند!به گزارش “ورزشکار سه“، هاشم بیگ زاده که به تازگی با تیم نفت تهران قرارداد امضا کرده، برای دریافت طلبش از استقلال عزم خود را جزم کرده. بیگ زاده که حدود ۹۰۰ میلیون تومان از استقلال طلب دارد، به دنبال این است تا همانند کاوه رضایی و آندرانیک تیموریان شکایت خود را تقدیم AFC کند تا بتواند از این طریق به پول خود برسد.

بیگ زاده طبق گفته خود از کمیته انضباطی حکم دریافت پول خود از استقلال را گرفته اما چون موفق به این کار نشده می خواهد شکایتش را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ببرد.

 

هاشم بیگ‌زاده با اشاره به طلبش از استقلال گفت: ما هم باید مانند بازیکنان خارجی شکایت و استقلال را تهدید به کسر امتیاز کنیم تا پول‌مان را بدهند. دو سال است از استقلال طلب دارم، اما هیچ جوابی نمی‌دهند. به باشگاه رفتیم و گفتند درخواست کتبی بده و این کار را انجام دادیم، اما رسیدگی نمی‌کنند. بعد کاری می‌کنند که روبه‌روی هواداران قرار بگیریم.

وی با بیان این جمله «آندرانیک تیموریان و کاوه رضایی حق دارند که دنبال طلب‌شان باشند»، ادامه داد: مسئولان استقلال از حربه هوادار استفاده کرده تا دیگران را خراب کنند. بازیکن خارجی شکایت کرده و خیلی راحت دیرکرد پولش را هم می‌گیرد. آنها بی‌غیرت نمی‌شوند، اما ما را بی‌غیرت خطاب می‌کنند. قبول دارم هوادار روی استقلال تعصب دارد، اما ۹۰۰ میلیون از استقلال طلب دارم و با وجود داشتن حکم از کمیته انضباطی پولم را پرداخت نمی‌کنند. نمی‌دانم فدراسیون چه کار می‌کند، آنها فقط رأی صادر می‌کنند.

بازیکن پیشین استقلال گفت: من هم مانند تیموریان و رضایی از طریق AFC اقدام می‌کنم و حتی جلوی این باشگاه در نقل و انتقالات را هم می‌گیرم. دو سال است که طلب دارم و حسابم مسدود شده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3