ورزشکار 3
ورزشکار 3
وینفرد شفر، سرمربی استقلال، در خصوص برد مقابل سیاه جامگان صحبت کرده است.

تمجید شفر از عملکرد بازیکنان استقلال در نیمه دوم بازی با سیاه جامگانبه گزارش “ورزشکار ۳“، وینفرد شفر سرمربی تیم استقلال معتقد است شاگردانش در جریان پیروزی ۴-۱ برابر مشکی پوشان در نیمه دوم عملکرد خوبی از خود ارائه کردند.

 

شفر در خصوص بازی استقلال و سیاه جامگان گفت: خیلی بابت نتیجه و عملکردمان در نیمه دوم خوشحالم. برای زدن گل خیلی خوب و محکم بودیم. باید از حریفمان هم تمجید کنم و نمی دانم چرا در انتهای جدول هستند. می دانید که حیدری و غفوری دو بازیکن ما در سمت راست بودند که مصدوم بودند. می خواستم بویان را در ۹۰ دقیقه ببینم که یکبار در سمت راست و در ادامه میانه زمین بود. ما در نیمه اول مثل بازی با الریان بدون مهاجم بازی کردیم و خیلی نتوانستیم موقعیت و شانس گل پیدا کنیم ولی علی قربانی که آمد اوضاع بهتر شد. دیروز هم گفتم که مقابل تیم های انتهای جدول اگر استقلال ببرد همه می گویند عادی بوده است. در کل بعد از گل اول شرایطمان بهتر شد. از امید ابراهیمی هم باید تمجید کنم. نه به خاطر تنها پاس گلهایش بلکه به خاطر اینکه مثل یک رهبر تیم را به خوبی هدایت می کرد.

 

عدم حضور در کنار خط در نیمه دوم؟

من از طاهری خواستم لب خط باشد و آقای طاهری می دانست که چه بگوید. بعد از گلی که زدیم روی صندلی نشستم چون احساس کردم بازیکنانم به انرژی بیشتری نیاز ندارند تا از من در کنار خط بدست بیاورند. ما در نیمه اول خوب نبودیم و دادن پاس آخر خیلی مهم است که خوب انجام ندادیم. بعد از گل اول می شد استشام کرد که ما می بریم. در نیمه دوم رفتیم به سمت فوتبال یک ضرب و دو ضرب رفتیم و این دقیقا همان چیزهایی بود که من خواسته بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3