ورزشکار 3
ورزشکار 3
فیفا از بلیت بازی های جام جهانی 2018 روسیه رونمایی کرد و توضیحاتی نیز در این خصوص ارائه داد.

رونمایی از بلیت جام جهانی 2018 +عکسبه گزارش “ورزشکار ۳“، فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) از بلیت‌های رسمی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه امروز (جمعه) ۶۹ روز مانده به آغاز این رقابت‌ها رونمایی کرد و توضیحاتی در این خصوص داد.

 

روی بلیت مسابقات تمام اطلاعات مربوط به مسابقه مانند مسیر ورزشگاه، تاریه و شروع زمان بازی، بازی کردن دروهای ورزشگاه روی بلیت‌ها چاپ شده است. ضمن اینکه فیفا تأکید کرد گیت ورزشگاه‌ها سه ساعت قبل از هر بازی به روی هواداران باز می‌شود و فقط بازی فینال استثناست که چهار ساعت مانده به شروع بازی عبور از گیت‌های ورزشگاه برای هواداران آزاد است. ضمن اینکه هر بلیت اطلاعاتی در خصوص شماره صندلی و نحوه یافتن آن وجود دارد که از روی نقشه ورزشگاه‌ها روی بلیت مشخص شده است. لیستی از مواردی که ورودش به ورزشگاه ممنوع است و همچنین قوانین مربوط به هواداران نیز پشت بلیت‌ها درج شده است.

 

ویژگی های امنیتی بلیت های جام جهانی شامل بارکد در قسمت راست بلیت و هولوگرام مخصوص است که روی بلیت وجود دارد. همچنین بلیت‌ها به نام اشخاص چاپ خواهد شد که افرادی که قصد دارند وارد ورزشگاه شوند شناسایی شوند که بلیت آنهای نیز با آی‌دی کارت‌های هواداری و گذرنامه صورت می‌گیرد. هواداران نیز برای دریافت آی‌دی کارت‌ها باید به سایت فیفا مراجعه کنند.

 

همچنین هواداران پس از ورود به ورزشگاه‌ها در چند مرحله کنترل می‌شوند که یکی از این مراحل کنترل آی‌دی کارت است و مرحله بعدی هم بررسی اعتبار و صحت بلیت‌هاست که با توجه به الکترونیکی بودن بلیت‌ها با فرکانس‌های رادیویی آنها مورد بررسی قرار می‌گیرند. از این طریق بلیت‌های لغو شده یا تقلبی شناسایی می‌شود تا مقابل هوادارانی که قصد دارند غیر قانونی وارد ورزشگاه شوند، گرفته شود.

 

در تصویر زیر می‌توانید بلیت جام جهانی که مربوط به بازی افتتاحیه بین روسیه و عربستان است، مشاهده کنید:

رونمایی از بلیت جام جهانی 2018 +عکس

بلیت جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3