ورزشکار 3
ورزشکار 3
برگزاری دیدار دو تیم استقلال برابر نفت آبادان در هفته اول لیگ برتر فوتبال با اما و اگرهایی رو به روست و شاید به خاطر گرمای هوا لغد شود.

احتمال لغو بازی استقلال و صنعت نفت آبادانبه گزارش “ورزشکار سه“، آبادان این روزها هوای بالای ۵۰ درجه را تجربه می کند و طبق پیش بینی هواشناسی دمای این شهر در روز دیدار هفته اول لیگ برتر میان صنعت نفت آبادان و استقلال تهران نیز بیش از ۵۰ درجه خواهد بود تا برگزاری دیدار استقلال برابر صنعت نفت با اما و اگر همراه باشد. به همین دلیل اما و اگرهای زیادی پیرامون برگزاری دیدار هفته اول این دو تیم مطرح می شود.

سعید فتاحی مسئول برگزاری بازی های لیگ برتر درباره موضوع احتمال لغو بازی استقلال و صنعت نفت آبادان گفت: قانون عدم برگزاری بازی در دمای ۵۰ درجه مربوط به زمان شروع بازی است و ساعت ۹ شب با غروب آفتاب از نظر دمای هوا مشکلی وجود ندارد و این بازی برگزار خواهد شد. هوای آبادان در روزهای گذشته در ساعت برگزاری بازی مشکلی نداشته و اعدادی که می شنویم مربوط به بیشینه دما این شهر است.

به این ترتیب به نظر می رسد با وجود گرمای شدید آبادان این دیدار برگزار خواهد شد و دو تیم روز جمعه در هفته اول مسابقات به میدان می روند.

منبع: ورزش سه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3