ورزشکار 3
ورزشکار 3

ستاره برزیلی لیورپول در راه بارسلونابه گزارش “ورزشکار سه“، در تازه ترین گزارش اسپرت عنوان شده، بارسلونا با پیشنهادی جدید برای جذب کوتینیو وارد عمل می شود و تصورش این است که این ستاره برزیلی خواهان پیوستن به بارسا است.

پیش تر، بارسلونا پیشنهادی ۷۲ میلیون پوندی برای کوتینیو ارائه کرد که توسط سران لیورپول رد شد. اگرچه کوتینیو ژانویه گذشته قرارداد ۵ ساله جدیدی با لیورپول امضا کرد و سران قرمزهای آنفیلد اصرار دارند که این بازیکن فروشی نیست ولی بارسلونا تمایل دارد با پیشنهادی جدید، شرایط را مورد ارزیابی قرار دهد. طبق ادعای این روزنامه، نمایندگان بارسلونا راهی لندن شده اند تا دوباره مذاکرات را از سر گیرند. اگرچه لیورپول اعلام کرده این بازیکن فروشی نیست ولی آن ها در صورت دریافت پیشنهادی خوب، به آن فکر می کنند. گفته می شود لیورپول برای فروش کوتینیو، ۸۹ میلیون پوند می خواهد.

اگرچه پاریسن ژرمن هم علاقه مند به جذب کوتینیو است ولی طبق ادعای اسپورت، این ستاره برزیلی تصمیمش را برای پیوستن به بارسلونا گرفته است. بارسا تصور می کند با انتقال کوتینیو، نیمار هم خوشحال می شود و ماجرای انتقال وی به پاریس، پایان می پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3