ورزشکار 3
ورزشکار 3
تیم اتلتیکو مادرید موفق شد در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا در ورزشگاه خانگی اش، اسپورتینگ لیسبون را شکست دهد.

نتیجه بازی اتلتیکو مادرید و اسپورتینگ لیسبون پنجشنبه 16 فروردین 97به گزارش “ورزشکار ۳“، بازی هنوز شروع نشده اتلتیکو مادرید روی اشتباه محض کواتس توسط کوکه به گل رسید. از این گل تا گل دوم اتلتیکو مادرید که گریزمان باز هم روی اشتباه مهلک مدافع اسپورتینگ به ثمر رساند، تیم ژسوس بهتر بازی کرد و موقعیت‌های خوبی برای گلزنی داشت. از جمله تک به تکی که ژلسون مارتینز از دست داد و اوبلاک با واکنشی دیدنی آن را دفع کرد. باس دوست هم شانس خوبی برای گلزنی داشت که از دست داد و نیمه اول با همان دو گل به پایان رسید. بهترین بازیکن اسپورتینگ نیز بال راست آنها بود که بارها لوکاس هرناندز را مغلوب کرد.

 

نیمه دوم بسیار جذاب بود. در ابتدا کاستا دو موقعیت بسیار خوب را با بی دقتی از دست داد و در ادامه اسپورتینگ موقعیت خوبی برای گلزنی خلق کرد که کوئنترائو آن را از دست داد. تعویض‌های سیمئونه هجومی بود و بازی کمی به خشونت هم کشیده شد و نتیجه این خشونت هم اخطار گرفتن کوئنترائو و باس دوست بود که هر دو بازی برگشت را از دست دادند. در ادامه اتلتیکو مادرید بیشتر سعی در کنترل جریان بازی داشت اما با این وجود می‌توانست به گل سوم برسد اگر خوانفران خودخواهی نمی‌کرد. بازی با همان دو گل به سود اتلتیکو مادرید خاتمه یافت. البته اسپورتینگ بد شانس هم بود که در آخرین لحظات به گل نرسید.

نتیجه بازی اتلتیکو مادرید و اسپورتینگ لیسبون پنجشنبه 16 فروردین 97

گل های بازی اتلتیکو مادرید و سلتیک

اتلتیکو مادرید ۱-۰ اسپورتینگ (کوکه – دقیقه ۱ ) پاس اشتباه مدافع حریف را در بین راه دیگو کوستا قطع کرد. پاس او به کوکه رسید و او هم در مصافی تک به تک دروازه را باز کرد.

اتلتیکو مادرید ۲-۰ اسپورتینگ ( گریزمان – دقیقه ۴۰ ) باز هم اشتباه از مدافع حریف توپ را به گریزمان رساند و او هم در مصافی تک به تک دروازه را به زیبایی باز کرد.

نتیجه بازی اتلتیکو مادرید و اسپورتینگ لیسبون پنجشنبه 16 فروردین 97

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3