ورزشکار 3
ورزشکار 3
تیم آرسنال موفق شد در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا در ورزشگاه خانگی زسکا مسکو، این تیم را شکست دهد.

نتیجه بازی آرسنال و زسکا مسکو پنجشنبه 16 فروردین 97به گزارش “ورزشکار ۳“، آرسنال و زسکا مسکو، امروز در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم رفتند. آرسنال از همان ابتدا، بازی را در دست گرفت و با تلاش های خود، حتی به یک گل آفساید رسید. اما در ادامه، گل بعدی آرسنال دیگر افساید اعلام نشد. دقایقی از گل توپچی ها نگذشته بود که حریف به گل تساوی دست یافت و دقایقی، بازی را در دست گرفت. اما آرسنال به خود آمده و رفته رفته سوار بر بازی شد و توانست در این نیمه، سه بار دیگر روی درخشش بی نظیر اوزیل، لاکازت و رمزی، گلزنی کند و با نتیجه عالی ۴ بر ۱، به رختکن برود.

 

نیمه دوم، آرام و با کنترل آرسنالی ها همراه بود. آن ها موقعیت های خوبی هم داشتند که نمی توانستند به گل دست یابند. مهم ترین اتفاق پانزده دقیقه اول نیمه دوم، مصدومیت هنریک مخیتاریان، هافبک آرسنال بود که باعث شد وی از بازی بیرون برود و نگرانی هایی را برای آرسنالی ها ایجاد کند. آرسنال بازی را بسیار خوب دنبال کرد و حتی توسط رمزی توپ را به تیرک دروازه زد اما به نظر، خبر دیگری از گل برای توپچی ها نبود تا آن ها با یک پیروزی عالی و خیال راحت، این بازی را ببرند و تقریبا خیال راحتی از صعود پیدا کنند.

نتیجه بازی آرسنال و زسکا مسکو پنجشنبه 16 فروردین 97

گل های بازی آرسنال و زسکا مسکو

آرسنال ۱-۰ زسکا مسکو (رمزی- دقیقه ۹): روی حرکت تیمی عالی از آرسنال و پاس کات بک زیبا از هکتور بیرین، آرون رمزی توپ را به شکلی زیبا، برای دومین بار وارد دروازه زسکا کرد. البته بر خلاف بار اول، گل او آفساید اعلام نشد.

آرسنال ۱-۱ زسکا مسکو (گولووین- دقیقه ۱۵): اشتباه کوسیلنی در خط دفاع توپچی ها و خطای او روی بازیکن تیم روسیه ای، در پشت محوطه، موقعیت خوبی را برای گولووین مهیا کرد تا او به زیبایی هرچه تمام تر، توپ را به درون دروازه آرسنال بفرستد.

آرسنال ۲-۱ زسکا مسکو (لاکازت- دقیقه ۲۳ (پنالتی)): حرکت خوب اوزیل به درون محوطه جریمه زسکا مسکو، در محوطه شش قدم، برخورد او با بازیکن حریف را به همراه داشت تا داور این دیدار پس از لحظاتی تاخیر، برای توپچی ها اعلام پنالتی بکند. ضربه ای که لاکازت پشت آن ایستاده و با خونسردی، آن را به گل تبدیل کرد.

آرسنال ۳-۱ زسکا مسکو (رمزی- دقیقه ۲۸): چند دقیقه بعد، روی حرکت تیمی بی نظیر آرسنالی ها، توپ در نهایت، به مرد آلمانی توپچی ها، مسوت اوزیل رسید تا پاس زیبای او را آرون رمزی، با ضربه ای بسیار زیبا و همانند ضربات عقربی، به درون دروازه حریف بفرستد. او خود را در این بازی دو گله کرد.

آرسنال ۴-۱ زسکا مسکو (لاکازت- دقیقه ۳۵): آرسنالی ها، دست از حمله نمی کشیدند و اوزیل و توپچی ها، به عملکرد عالی خود ادامه می دادند. این بار روی یک حمله دیگر، اوزیل با یک پاس زمینی، لاکازت را صاحب توپ کرد و ضربه تک ضرب لاکازت، برای چهارمین بار دروازه زسکا را گشود.

نتیجه بازی آرسنال و زسکا مسکو پنجشنبه 16 فروردین 97

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3