ورزشکار 3
ورزشکار 3
تیم السد قطر تمرینات خود را برای بازی با پرسپولیس تهران شروع کرد و‌ مربی این تیم قصد دارد با استراحت دادن به بازیکنانش در هفته آخر لیگ قطر با قدرت رو در روی نماینده کشورمان قرار بگیرد.

استارت السد برای بازی با پرسپولیسبه گزارش “ورزشکار ۳“، السد از شب گذشته تمرینات خود را برای جدال با الخریطیات در هفته آخر لیگ ستارگان قطر و پرسپولیس تهران در هفته آخر لیگ قهرمانان آسیا شروع کرد. این تیم قطری که با برد مقابل الوصل صعود خود به مرحله‌ی دوم آسیا را قطعی کرده بود ، حال با روحیه‌ای مضاعف در دو بازی آینده خود حاضر می‌شود.

 

اسوالدو فریرا در این تمرین، به بازیکنانی که در بازی با الوصل به میدان رفتند استراحت داده و تنها به انجام ریکاوری راضی شد و از طرف دیگر با بازیکنان جوان و نیمکت‌نشین خود تمرینات فنی را انجام داد . تنها نگرانی این مربی در هفته‌های اخیر، ایجاد مصدومیت برای بازیکنانش ناشی از مسابقات فشرده است.

به همین دلیل این مربی پرتغالی قصد دارد در بازی السد با الخریطیات به بازیکنان جوان خود میدان دهد و بازیکن اصلی تیمش را برای بازی آخر و حساس آسیایی خود مقابل پرسپولیس تهران، آماده نگه دارد.

همچنین از این تیم قطری خبر می‌رس ، علی فریدون مهاجم این تیم، پس از رفع مصدومیت به تمرینات السد بازگشته است و حمرون دیگر بازیکن مصدوم این تیم، دوران نقاهت خود را زیر نظر کادر پزشکی تیمش پشت سر می‌گذارد.

استارت السد برای بازی با پرسپولیس

منبع: پیروزی دیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3