ورزشکار 3
ورزشکار 3
تیم استقلال در میان تیم های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا، بیشترین گل زده را دارد.

استقلال گلزن ترین تیم ایرانی در آسیابه گزارش “ورزشکار ۳“، در پایان هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس دقیق‌ترین میزان شوتزنی را بین تیم‌های ایرانی دارد. اگرچه با یک گل زده کمتر از استقلال، بهترین خط حمله را در اختیار ندارد. پرسپولیس در ۵ بازی ۳۱ شوت در چارچوب داشته که دقت حدودا ۵۸ درصدی برای سرخپوشان به ثبت رسیده است. بعد از سرخ‌های تهران، سرخ‌های تبریزی قرار دارند که ۲۵ شوت در چارچوب طی ۵ بازی داشته‌اند که نشان‌دهنده دقت ۴۳ درصدی شاگردان ساغلام است. استقلال شفر تیم سوم در این رده‌بندی است. آبی‌ها ۲۱ شوت در چارچوب در ۵ بازی داشته‌اند؛ با دقت ۴۲ درصد. ذوب‌آهن هم کمترین دقت در شوتزنی را داشته است. شاگردان قلعه‌نویی که به اندازه استقلال شوت در چارچوب دارند دقت حدودا ۴۰ درصدی را به ثبت رسانده‌اند.

 

در گلزنی؛ استقلال با ۸ گل زده بهترین خط حمله را دارد. به عبارتی ۳۸ درصد از شوت‌های در چارچوب استقلال به گل تبدیل شده است. بعد از آّ‌بی‌ها، شاگردان برانکو با ۷ گل بیشترین گل زده را دارند. حدودا ۲۳ درصد شوت‌های در چارچوب پرسپولیسی‌ها به گل تبدیل شده است. ذوب‌آهن با ۵ گل زده سومین تیم ایرانی است. شاگردان قلعه‌نویی تقریبا از هر ۴ شوت در چارچوب، یکی را به گل تبدیل کرده‌اند. تراکتورسازی اگرچه در دقت شوتزنی به چارچوب دومین تیم ایرانی است؛ اما در به گل رساندن شوت‌ها قعرنشین است. قرمزهای تبریز فقط یک بار موفق به گلزنی شده‌اند.

 

تیم‌های ایرانی یک بازی دیگر فرصت دارند عملکرد خود را بهبود داده و آمار به نسبت بهتری را در مرحله گروهی از خود به جا بگذارند. اگرچه به جز تراکتورسازی، سه تیم دیگر از شانس‌های جدی صعود به مرحله حذفی هستند.

استقلال گلزن ترین تیم ایرانی در آسیا

پرسپولیس شوتزن ترین تیم ایرانی در آسیا

منبع: نود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3