ورزشکار 3
ورزشکار 3
بازیکن سابق پرسپولیس که به‌تازگی قراردادش را با یک تیم بلژیکی به ثبت رسانده در پستی اینستاگرامی گلایه‌هایش از مدیران پرسپولیس را به اشتراک گذاشت.

گلایه رامین رضاییان از مدیران پرسپولیسبه گزارش “ورزشکار سه“، رامین رضاییان پس از چندین جلسه حضور در تمرین‌های تیم اوستنده بلژیک با این تیم به توافق رسید و قرارداد خود را ثبت کرد. رضاییان بعد از جدایی از پرسپولیس چندین ماه را بدون تیم تمرین کرد و حتی در بازی حساس تیم ملی مقابل ازبکستان هم با وجود نداشتن تیم بازی کرد.

جدیدترین پست اینستاگرام رامین رضاییان به خاطر ندادن کارت ITC از سوی باشگاه پرسپولیس، به گلایه از مدیران این تیم اختصاص دارد.

“سلام به بهترينا
‎همتون مى دونيد كه تو اين ماه هاى سخت فقط شماها بوديد كه بهتون اطمينان داشتم و فقط با شما بود كه مى تونستم حرفاى دلم رو بزنم
‎چه تو روزايى كه بازى مى كردم و تمام تلاشم خوشحالى شما بود و چه روزايى كه بازى نمى كردم و تلاشم بود تا ناراحتتون نكنم و چه روزايى كه البته بدترين شايعات و سخت ترين تصميمات جلوى روم بود اما نخواستم نگرانتون كنم.و مطمئن باشيد صبر و سكوتم بخاطر شماها بود نه بخاطر اون بند بيخود در قراردادام و عليرغم تمام تلخى و اتفاقات فصل گذشته يه لحظه به قرارداد با مديران كه نه به تعهد بزرگم به پيرهن پرسپوليس و هوادارا غافل نشدم و هيچ صفر و عددى نتونست باعث بشه تا اونو جايگزين شماها كنم… اين اتفاقات در حالى افتاد كه من ثانيه به ثانيه، در حال عذاب بودم اما هيچ وقت از ياد شما غافل نبودم.هيچ منتى هم نيست و الانم اينا رو نگفتم تا منت بزارم و شما بزرگترين منت رو سرم گذاشتيد كه دوستم داريد و براى موفقيت نمايندتون دعا مى كنيد.

اما همه اين درد دل ها رو گفتم تا شرح حال الانم رو بگم؛ فصل گذشته اتفاقاتى افتاد كه از جمع پرسپوليس كنار رفتم و ضمن اينكه پولى نگرفتم قرار شد مبلغى هم به عنوان پول رضايتنامه پرداخت كنم… بگذريم از اينكه باشگاه تو اون روزاى سخت نه تنها كمك بزرگى نكرد و تو فصلى كه پولى نگرفتم از من پول رضايتنامه گرفت ٧٠٠ ميليون طلبمو بخشيدم ١٥٠ ميليون نقد دادم و قيد كردن كه در صورتى كه فصل بعد قراردادم بالاى ٧٠٠ ميليون باشه بايد ١٥٠ ميليون ديگه هم بدم.

گذشت و امروز بلژيك اومدم اما باشگاه از دادن آى تى سى من خوددارى كرده و اعلام كرده تا باقى پول رو ندم اين اجازه رو بهم نميده. من تمام پولى كه داشتم رو فصل گذشته به باشگاه بخشيدم و مبلغ رضايتنامه رو هم دادم اما الان اگه مجوز من صادر نشه اوستنده هم پرداختى به من نداره كه باقى خواسته مسوولاى پرسپوليس رو بدم، كه جواب مسيج منو هم ندادن كه ازشون بخوايم ازم چك قبول كنن!شايد انها دوست داشتند برم به جايى كه قلب و دل تون بشكنه مثل من كه اينجوري باهم رفتار كردند كه اينجا بايد آبروى من برود و در غربت سرمربى ام بپرسد كه چى شده آى تى سى صادر نميشه و من بگم به خاطر عشقم به پرسپوليس و اينكه مديراى تيم تو قراردادم نوشتن اگه برم خارج ( نه ليگ ايران كه اگه به يكى از اون پيشنهادات مالى فوق العاده جواب مثبت ميدادم نيازى به پرداخت اين پول نبود) بايد اين ملبغ رو بدم. برم و پولمو نگيرم و پول براى رضايتنامه قرض كنم، من اين پول را از هر طريقي شد جور كردم و ديروز دادم ولي بازم فداي سرتان فقط خواستم در جريان باشيد”.

اینستاگرام رامین رضاییان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3