ورزشکار 3
ورزشکار 3
هر چقدر هم بردن تیم‌های بالای جدول و رقبای سنتی جذاب باشد، راه موفقیت در هر لیگی شکست تیم‌های کوچکتر است.

ضعیف کشی استقلال/ نتایج استقلال مقابل تیم های پایین جدولیبه گزارش “ورزشکار ۳“، استقلال فردا برای برداشتن یک قدم دیگر به سمت رده دوم و حفظ سهمیه آسیایی، باید در ورزشگاه آزادی سیاه جامگان را شکست دهد. تیمی که در آستانه سقوط قرار گرفته و نبردن استقلال، سقوط آن‌ها را دو هفته مانده به پایان لیگ قطعی می‌کند. کارنامه استقلال و شفر، نشان می‌دهد سیاه جامگان شانس زیادی برای حفظ امیدهایش در پایان این مسابقه نخواهد داشت.

 

شفر از زمان ورود به ایران، ۵ بازی با ۴ تیم پایین جدول انجام داده است. دو بازی رفت و برگشت با نفت تهران و یک بازی با استقلال خوزستان، سیاه جامگان و سپیدرود که فقط یکی از آن‌ها، بدون برد آبی‌های پایتخت به پایان رسیدند. سیاه جامگان در هفته‌های ابتدایی حضور شفر، تنها تیم پایین جدولی بود که توانست از آن‌ها امتیاز بگیرد و در بقیه بازی‌ها با تیم‌های آخر جدولی، استقلال برنده مسابقه بود.

 

۴ برد از ۵ بازی با تیم‌های انتهای جدولی یعنی ۸۰ درصد پیروزی، نشان می‌دهد شفر راه بردن رقبای ضعیف‌تر را خوب می‌داند. رقبایی که امتیازات بازی با آن‌ها، معمولا پل قهرمانی و موفقیت تیم‌های بالانشین لیگ است. بازی فردا با سیاه جامگان، می‌تواند هم آمار شفر را بهتر کند و هم، قدم بعدی استقلال به سمت نایب قهرمانی را بردارد. با مربی که خیلی خوب، ارزش امتیازات بازی‌های آسانش را می‌داند.

 

منبع: نود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3