ورزشکار 3
ورزشکار 3
  • کد خبر: 6828
  • گروه : ویژه ها
  • تاریخ انتشار: 5th آوریل 2018
پیام صادقیان که در دوران حضورش در پرسپولیس انواع و اقسام حاشیه و جنجال را تجربه کرد، به ترکیه رفت تا از این حواشی فرار کند اما گویا حاشیه ها ول کن او نیست.

ماجرای ویس های پیام صادقیان برای دختر ایرانی در ترکیهبه گزارش “ورزشکار ۳“، ماجرا از این قرار است که در ایام نوروز، یک دختر ایرانی اهل ترکیه، ویس هایی از پیام صادقیان رو کرد که در نوع خود عجیب بود. این خانم که ظاهرا قصد جذب فالوور بیشتر را داشت، ویس های پیام صادقیان را رو کرد که او را عشق خود خوانده بود. این خانم در چند ویدئو لایو حرف های تندی علیه صادقیان زد و از این گفت که حتی رابطه شان جدی شده بود چرا که پیام با برادر این خانم هم حرف زده است. درست یا غلط، این ماجراها برای صادقیان خیلی دردسرساز شد و حتی یکی از خواننده های معروف زیرزمینی هم برای حل مشکل پا پیش گذاشت.

 

بازیکن ایرانی عثمانلی اسپور در گفتگو با روزنامه قانون البته ادعای آن دختر را تکذیب کرده و گفته: “خواهش می کنم برای من حاشیه درست نکنید، نه آن دختر را می شناسم و نه دوست دارم بشناسم. من نوروز را در ترکیه به سبک و سیاق کشورم گذراندم. مردم ایرانی مقیم ترکیه سنت زیبای نوروز را به شکل خوبی به جا می آورند و من هم در این مدت همراه با سایر هم تیمی هایم از این فضا لذت می بردیم.”

ماجرای ویس های پیام صادقیان برای دختر ایرانی در ترکیه

حاشیه جدید پیام صادقیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3