ورزشکار 3
ورزشکار 3
کامنت بازیگر استقلالی در پست محسن مسلمان، باعث شد تا هواداران پرسپولیس نسبت به پست معنادار مسلمان واکنش نشان دهند.

حاشیه جدید محسن مسلمان/ کامنت بازیگر استقلالی برای مهندس پرسپولیسبه گزارش “ورزشکار ۳“، محسن مسلمان که در نیم‌فصل اول لیگ توانست به عنوان بهترین هافبک گلساز خودش را معرفی کند در نیم‌فصل دوم با بی مهری برانکو روبه‌رو شد و سرمربی سرخپوشان او را به نیمکت تبعید کرد.

محسن مسلمان اما در دوره نیمکت نشینی‌تصمیم گرفت، ‌سکوت کند تا حاشیه‌ای جدید برایش ایجاد نشود. هافبک بازیساز سرخپوشان در بازی برابر نسف ازبکستان هم نیمکت‌نشین بود و به همین دلیل فرصت بازی‌کردن پیدا نکرد. مسلمان در پایان بازی پرسپولیس و نسف قارشی با انتشار پستی معنا‌دار نوشت: «سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد».

 

به‌نظر می‌رسد مهندس سرخپوشان با انتشار این پست جدایی خود را از جمع پرسپولیسی‌ها را اعلام کرده باشد اما این پایان ماجرا نبود؛ ‌نوید محمدزاده، بازیگر معروف طرفدار استقلال زیر این پست مسلمان کامنتی معنادار گذاشت و با لایک کردن پست، از خروج او از پرسپولیس استقبال کرد تا این اتفاق حاشیه‌ای جدید را برای مسلمان ایجاد کند.

 

با توجه به اینکه در روزهای گذشته شایعه حضور مسلمان در استقلال هم به گوش می‌رسید، کامنت این بازیگر استقلالی باعث شد تا هواداران پرسپولیس بار دیگر نسبت به این پست مسلمان واکنش نشان دهند و باید دید حالا مسلمان چه واکنشی از خود نشان خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3