ورزشکار 3
ورزشکار 3
حامد کاویانپور پاسخ می دهد؛
پیشکسوت پرسپولیس می گوید تیم های ایرانی شانسی ندارند و به کمک معجزه می‌توانند در لیگ قهرمانان آسیا به قهرمانی برسند.

تیم های ایرانی شانسی برای قهرمانی در آسیا دارند؟به گزارش “ورزشکار ۳“، حامد کاویانپور، پیشکسوت پرسپولیس در مورد تساوی پرسپولیس مقابل نسف قارشی و صعود شاگردان برانکو به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس به نتیجه‌ای که می‌خواست دست پیدا کرد اما واقعیت این است که برانکو مدت‌هاست که نتیجه‌گرا شده است. بعد از جدایی طارمی و رفیعی و البته مشکلات مسلمان برانکو با ۲ هافبک دفاعی بازی می‌کند، این یعنی برانکو نتیجه‌گرا شده.

 

وی ادامه داد: پرسپولیس در این فصل خوب نتیجه گرفته و توقعی هم نیست که تا پایان لیگ یک روند را داشته باشد. قهرمانی پرسپولیس در لیگ مسجل شده و در آسیا هم از گروهش صعود کرده است. فقط پرسپولیس در یک موضوع شانس آورده است. اگر پرسپولیس امسال هم گروهی مانند سال گذشته داشت حتی برای صعود هم از گروهش مشکل داشت.

 

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا این تیم می‌تواند السد را در ورزشگاه آزادی شکست دهد، عنوان کرد: السد تیم بسیار حرفه‌ای است که بازیکنان خوبی هم دارد. مشکل پرسپولیس اینجاست که این تیم از نظر انگیزه مشکل دارد. برانکو کار وحشتناکی برای بازگشت انگیزه به تیمش دارد. بازیکنان پرسپولیس مانند فصل گذشته قهرمان شده‌اند و همین مسیر امسال را هم سال گذشته در آسیا رفته‌اند. با این شرایط کار کادرفنی برای ایجاد انگیزه در تیم بسیار مشکل است.

 

کاویانپور در مورد شانس قهرمانی تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: واقعا ما شانسی نداریم و به کمک معجزه می‌توانیم به قهرمانی برسیم. وقتی کشوری مثل چین به این اندازه در فوتبال سرمایه‌گذاری می‌کند و از لیگ این کشور بازیکن به بارسلونا می‌رود، این نشان می‌دهد که فوتبال در شرق آسیا چقدر پیشرفت کرده است. تیم‌های شرق آسیایی بازیکنان خارجی درجه یک می‌گیرند که در فوتبال ما چنین بازیکنانی وجود ندارند.

 

وی ادامه داد: مدیران فوتبال ما باید در این خصوص حرکتی بکنند. برای مثال منشا بازیکن خوبی است اما می‌تواند از پرسپولیس به بارسلونا برود و در این تیم بازی کند؟! در این شرایط باید سطح توقع‌مان را پایین بیاوریم. نمی‌شود با ۲ میلیون در بهترین نقطه تهران خانه خرید.

 

منبع: میزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3