ورزشکار 3
ورزشکار 3
سعید فتاحی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ، اعلام کرد: تاکنون باشگاه پرسپولیس درباره برگزاری جشن قهرمانی صحبتی نکرده است.

زمان جشن قهرمانی پرسپولیس همچنان نامشخصبه گزارش “ورزشکار ۳“، سعید فتاحی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ، قبل از آغاز دیدار تیم‌های استقلال و الریان قطر در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا درباره اینکه قرار شده پرسپولیسی‌ها چه زمانی جشن قهرمانی بگیرند، گفت: اگر پرسپولیس در این هفته قهرمان شود دو بازی دیگر در پیش دارد. ما سال گذشته جشن قهرمانی را زودتر گرفتیم و تیم صبا ضرر کرد. پرسپولیس در هفته آخر با سپیدرود بازی دارد و اگر سپیدرود تا آن موقع در کورس ماندن باشد صددرصد جشن قهرمانی را می‌گذاریم برای هفته آخر، اما اگر این تیم زودتر ماندنش در لیگ قطعی شود می‌توانیم جشن را زودتر بگیریم.

 

وی درباره اینکه به نظر می‌رسد پرسپولیسی‌ها مایل هستند جشن را در هفته پایانی بگیرند و نظر سازمان لیگ در این باره چیست، یادآور شد: این یک روال و قانون دارد، اگر قطعی شده باشد مانند سال گذشته و مانند لیگ‌های بزرگ دیگر مثل لیگ‌های آلمان، انگلیس و ایتالیا می‌تواند زودتر انجام شود. تاکنون باشگاه پرسپولیس با ما در این باره صحبتی نکرده است.

 

فتاحی همچنین درباره تاریخ برگزاری فینال جام حذفی عنوان کرد: فینال جام حذفی بستگی به صعود استقلال از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دارد چرا که در برنامه AFC بازی استقلال در تاریخ ۱۷ یا ۱۸ اردیبهشت است که اگر آن بازی هفدهم باشد فینال جام حذفی را دوازدهم و اگر هجدهم باشد این بازی را سیزدهم برگزار می‌کنیم.

زمان جشن قهرمانی پرسپولیس همچنان نامشخص

جشن قهرمانی پرسپولیس در سال گذشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3