ورزشکار 3
ورزشکار 3
جنگیز اوندر، مهاجم تیم رم، برای سفر به بارسلونا آماده نشده اما ناینگولان و پلگرینی رم را همراهی می کنند.

لیست بازیکنان رم برای بازی با بارسلونابه گزارش “ورزشکار ۳“، درحالی که انتظار می رفت راجا ناینگولان به دلیل آسیب دیدگی نتواند رم را در سفر به بارسلونا همراهی کند؛ اما نام او در لیست بازیکنان دعوت شده برای سفر به اسپانیا دیده می شود. لورنتزو پلگرینی هم آماده شده اما جنگیز اوندر مهمترین غایب رم است.

 

راجا ناینگولان دیروز به استراحت پرداخت و امروز تمرینات سکبش را آغاز کرد اما هنوز به تمرینات گروهی رم اضافه نشده است؛ با این حال او همراه تیم به اسپانیا سفر می کند و همه چیز به میزان آمادگی او پس از تمرینات فردا عصر در نیوکمپ بستگی خواهد داشت. احتمال مصدومیت سنگین رد شده چراکه اگر مصدومیت او جدی بود قاعدتا پس از ۴۸ ساعت از بازی مقابل بولونیا، این موضوع از سوی باشگاه اعلام می شد. لورنتزو پلگرینی هم آماده شده و رمی ها را همراهی می کند اما جنگیز اوندر تنها غایب قابل ذکر رم است. او با مصدومیت اردوی تیم ملی ترکیه را ترک کرده بود و برای این بازی هم آماده نشده است.

 

لیست بازیکنان تیم رم برای سفر به اسپانیا و بازی با بارسلونا به شرح زیر است:

آلیسون، اسکروپسکی، آندره آ رومانیولی، کاپرادوسی، ژسوس، کولاروف، فلونتزی، پرز، فازیو، مانولاس، ده روسی، گونالون، استروتمن، ناینگولان، پلگرینی، جرسون، الشعراوی، پروتی، شیک، دفرل، ژکو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3