ورزشکار 3
ورزشکار 3
  • کد خبر: 5988
  • گروه : ویژه ها
  • تاریخ انتشار: 2nd آوریل 2018
 امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از بازی با الدحیل قطر گفت: اگر بتوانیم ارتباط خطوط بازیکنان الدحیل را قطع کنیم، می توانیم به پیروزی برسیم.

راه پیروزی ذوب آهن مقابل الدحیل از نظر قلعه نوییبه گزارش “ورزشکار ۳“، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از بازی با الدحیل قطر اظهار داشت: به تیم الدحیل و همراهانشان خوشامد می گویم. امیدوارم فردا مثل بازی رفت شاهد یک مسابقه خوب باشیم و همه لذت ببرند. الدحیل تیم کاملی در غرب آسیاست. قبلا هم گفتم این گروه گروه مرگ است. به همه ثابت شده است. الدحیل امکانات و کادرفنی خوبی دارد. در بازی رفت هم می توانستیم برنده شویم اما چند اشتباه باعث شد که از دقیقه ۷۰ بازی را ببازیم. تیم ما شرایط خوبی دارد. بازیکنان از نظر روحی وروانی و بدنی در شرایط خوبی هستند. اگر بتوانیم ارتباط خطوط شان را قطع کنیم، می توانیم به پیروزی برسیم.

 

به نقل از فارس، قلعه نویی افزود: همانطور که ما از میزبانی تیم قطری تشکر کردیم، انتظار داریم الدحیل هم از میزبانی خوب و امنیت کشورمان تشکر کنند و واقعیت ها را در بازگشت از سفرشان بازگو کنند.

 

سرمربی ذوب آهن در مورد اینکه چه تدابیری برای فرصت سوزی بازیکنانش در نظر گرفته، گفت: همانطور که می دانید ذوب آهن تیم هجومی است. اما سال اول است که در ذوب آهن هستم و برای تغییر نگرش تیم نیاز به زمان داریم. همانطور که منچسترسیتی هزار درصد تغییر کرده است. ما با تمریناتی که انجام داده ایم، سعی کردیم تمرکزمان را بالا ببریم و نگرش تیم برای تغییر به زمان زیادی نیاز دارد. مرتضی تبریزی در این فصل به اندازه کل عمرش گلزنی کرده است.

 

قلعه نویی در مورد مقایسه ذوب آهن و الدحیل قطر گفت: از نظر بودجه ای در بین ۱۶ تیم غرب آسیا در رده پانزدهم بوده ایم و از نظر هزینه ای با تیم الدحیل قابل قیاس نیست. من در سال ۸۵ و ۸۶ در قطر بازی می کردم و در آنجا دو جام قهرمانی هم آوردیم و از همان موقع قطری ها برای پیشرفت فوتبالشان برنامه ریزی کرده اند. آنها تاکنون دو جام ملت ها برگزار کرده اند و یک جام جهانی هم میزبان هستند. تیم هایشان پیشرفت کرده اند اما می خواهم بگویم اگر الدحیل صدرنشین است، فوتبال قطر مدیران برنامه ریز دارد و فوتبالشان پیشرفت کرده است.

 

قلعه نویی در مورد تمرینات و اردوهای همزمان با عید نوروز و چالش برای مربیان و بازیکنان گفت: خیلی ممنون این سوال را پرسیدید. دو نگرش این سوال دارد اگر بازیکن حرفه ای باشد که متاسفانه بازیکنان ایرانی حرفه ای نیستند و ۵ روز تعطیل هستند اما انگار ۵۰ روز عقب هستند. وقتی لیگ شروع شد دیدید که تیم ها چه شرایطی داشتند. بازیکنان خودمان را قبل از رفتند وزن کردیم و بعد از بازگشت از تعطیلات هم وزن کردیم که بهتر است نگوییم چه قدر وزن داشتند!

 

وی افزود: از هواداران خواهش می کنم به ورزشگاه بیایند جای تعجب است که در حال حاضر در رده دوم لیگ هستیم. چرا تماشاگران به ورزشگاه نمی آیند؟! ایراد را بگوینند تا ما آن را برطرف کنیم. شاید ایراد سرمربی تیم است!

 

وی در مورد مهار بازیکنان خطرناک الدحیل قطراظهار داشت: اول صحبت هایم گفتم در بازی رفت تا دقیقه ۷۰ خوب مهارشان کردیم. اگر بتوانیم ارتباط هافبک و حمله را قطع کنیم، موفق می شویم باید ساختار حمله و دفاع ما باید طوری باشد که مانع از حمله حریف شویم. در بازی رفت تعویض هایمان باعث باخت ما شد زیرا نفرات جایگزین وظایف شان را به خوبی انجام ندادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3