ورزشکار 3
ورزشکار 3
در شرایطی که خبرهای خوبی از اردوی بارسلونا در مورد بازگشت به موقع مسی و بوسکتس از مصدومیت شنیده می شود؛ رمی ها دچار بحران مصدومیت شده اند.

احتمال غیبت مصدومان رم برای بازی با بارسلونابه گزارش “ورزشکار ۳“، این احتمال وجود دارد که رم، راجا ناینگولان، چنگیز اوندر و لورنزو پلگرینی را برای دیدار با بارسلونا در اختیار نداشته باشد. چهارشنبه بازی رفت دو تیم از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در نیوکمپ برگزار می شود. دیروز در تساوی ۱-۱ رم برابر بولونیا، ناینگولان مجبور شد به دلیل مصدومیت میدان را ترک کند؛ پلگرینی و اوندر هم از بازی های ملی با مصدومیت برگشتند.

 

ایل تمپو، ناینگولان در ابتدا ضربه ای در پشت پای راستش دریافت کرد و سعی داشت با این وجود بازی کند، اما در نهایت تسلیم شده و درخواست تعویض داده است. آزمایش ها امروز و فردا انجام می شوند، اما جالوروسی امیدوار است که پای ناینگولان فقط ضرب دیده باشد و کشیدگی عضله وجود نداشته باشد؛ هرچند احتمال این موضوع کم است چراکه بعید به نظر می رسد بازیکنی چون ناینگولان به دلیل ضرب دیدگی درخواست تعویض کند. البته افرادی که ناینگولان را همراه اعضای تیم در ایستگاه قطار به سمت رم دیدند، ادعا کردند که هافبک بلژیکی نمی لنگید و فقط ناحیه مصدومش را بسته بود.

 

چنگیز اوندر هم مقابل بولونیا بازی نکرد چون با مشکل عضلانی از اردوی تیم ملی ترکیه برگشته بود و او هم باید آزمایش ها را پشت سر بگذارد. برداشت اولیه این است که اوندر نمی تواند به اندازه کافی آماده شود تا چهارشنبه مقابل بارسلونا یار ثابت باشد اما احتمالا همراه تیم به اسپانیا سفر می کند.

 

لورنتزو پلگرینی نیز در بازی ایتالیا با انگلستان دچار مصدومیت ساق پا شده بود و به همین دلیل مقابل بولونیا بازی نکرد و او هم شاید نتواند در دیدار با بارسلونا به میدان برود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3