ورزشکار 3
ورزشکار 3
دی فرانچسکو: وقتی ناینگولان درخواست تعویض می کند یعنی مصدومیتش جدی است.

مصدومیت ناینگولان جدی استبه گزارش “ورزشکار سه“، اوزه بیو دی فرانچسکو، سرمربی رم اعلام کرد که تیمش به خاطر تساوی برابر بولونیا حسرت می خورد و او به این مسئله اشاره کرد که احتمالا آنها باید بدون راجا ناینگولان به مصاف بارسلونا بروند. امروز بولونیا با اریک پولگار از رم پیش افتاد و در نیمه دوم ادین ژکو که به عنوان یار ذخیره وارد میدان شده بود گل تساوی را به ثمر رساند تا بازی با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

 

پس از مسابقه، دی فرانچسکو گفت: تصمیم گرفتیم که امروز ژکو استراحت کند، چون برخی بازیکنان را نمی شود دائما بازی داد. پاتریک شیک خودش را در اختیار تیم قرار داد، نمی شود به خاطر این تساوی و عملکردش او را به صلیب کشید.

در نیمه اول از کار هیچ کدام از بازیکنانم خوشم نیامد، فقط پاتریک نبود. معتقدم که باید مراقبش بود و کمکش کرد تا رشد کند، چون نباید فراموش کنیم که او از کجا آمد و چه تجربه ای دارد. در رم دوست دارند بازیکنان تازه وارد را نابود کنند در حالی که باید حفظشان کنیم. اصلا نمی شود در هر مسابقه ادین را بازی داد، ما دیدیم که جنگیز اوندر و ناینگولان پس از اردوهای ملی مصدوم شدند. ادین به من گفت که انرژی یار ثابت بودن را ندارد و من به حرف هایی که بازیکنانم می زنند، اعتماد می کنم.

متاسفانه، بولونیا با اولین فرصتی که داشت گل زد، در حالی که ما چند موقعیت ساختیم تا گل بزنیم، با دفرل، دیگو پروتی و استفان الشعراوی. مایوس کننده است که امتیازات را از دست دادیم ولی مربی هم مثل بازیکنان لایق این هست که مورد انتقاد قرار بگیرد. از نتیجه راضی نیستم و حسرتش را می خوریم.

 

بازی حساس با بارسلونا در پیش است و ظاهرا ناینگولان در نیوکمپ غایب خواهد بود. دی فرا هم این موضوع را تایید کرد: باید با کادر پزشکی صحبت کنیم. با توجه به نحوه بیرون آمدنش از زمین، حس امیدوارکننده ای وجود ندارد. می توانم با توجه به تجربه شخصی قویا به شما بگویم که عضله پایش این قدر سریع خوب نمی شود، حتی با اینکه او نینجاست و در نتیجه می تواند ما را غافلگیر کند. سه بار سعی کرد مصدومیت را نادیده بگیرد ولی مجبور شد تسلیم شود و زمین را ترک کند. وقتی بازیکنی مثل نینجا درخواست تعویض می کند یعنی مصدومیتش ناجور بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3