ورزشکار 3
ورزشکار 3
تمرین امروز تیم فوتبال استقلال با توصیه های شفر به بازیکنان پیرامون بازی با الریان قطر برگزار شد.

تمرین امروز استقلال/ تاکید شفر به اهمیت بازی استقلال و الریانبه گزارش “ورزشکار سه“، تمرین تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۲ امروز پشت درهای بسته ورزشگاه صنایع دفاع برگزار شد.

 

*پیش از شروع تمرین شفر ۱۰ دقیقه با استقلالی ها صحبت کرد و در خصوص بازی با الریان به آنها توضیحاتی را ارائه کرد.

* ملی پوشان تیم استقلال که شب قبل از بازی بدون تمرین به اردوی این تیم اضافه شده بودند، امروز در کنار دیگر بازیکنان این تیم به تمرین پرداختند.

*سیدمجید حسینی، بهنام برزای و تیام سه بازیکنی هستند که در تمرین امروز حضور نداشتند. روز گذشته نشستی بین دکتر نوروزی و کادر فنی استقلال برگزار شد و در نهایت مشخص شد مجید حسینی هم نمی تواند آبی پوشان را در برابر الریان قطر همراهی کند. حسینی در تمرین امروز استقلال هم حضور نداشت.

*فرشید باقری که در جریان دیدار آبی پوشان مقابل نفت مصدوم شده بود امروز با لباس شخصی در محل تمرین حاضر شد و بعد از گفت و گو با مربیان ورزشگاه صنایع دفاع را ترک کرد. باقری هم جزو غایبان استقلال مقابل الریان است.

*محور اصلی تمرین امروز استقلالی‌ها مرور یک تاکتیک تیمی است که کادرفنی بر آن نظارت دارد و دو تیم یازده نفره درحالی باهم رقابت می‌کنند که باید تاکتیک‌های مد نظر کادر فنی را اجرا کنند. پیش از این بخش کادرفنی به مدت پنج دقیقه توضیحات کاملی درباره این آیتم به بازیکنان ارائه کرد.

*مربیانی که در کلاس پرولاینسس حضور دارند و روز گذشته هم در هتل المپیک با شفر دیدا داشتند د محل تمرین امروز آبی پوشان حضور داشتند. نفراتی مثل یحیی گل محمدی، رضا رجبی، مجید صالح، کریم قنبری و … امروز هم مثل روز گذشته نظاره گر تمرین آبی پوشان شدند.بازیکنان استقلال هم برخورد گرمی با این مربیان داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3