ورزشکار 3
ورزشکار 3
  • کد خبر: 5373
  • گروه : ویژه ها
  • تاریخ انتشار: 31st مارس 2018
مورینیو از ستاره کم فروغ خط میانی منچستریونایتد خواسته تا دلیل پسرفت خود را شرح دهد.

دلیل افت پوگبا از نظر مورینیوبه گزارش “ورزشکار سه“، ژوزه مورینیو می گوید که پل پوگبا می تواند دلیل ارائه نمایش های ضعیف خود را شرح دهد اما مصدومیت را نمی توان عاملی تاثیر گذار در این راستا قلمداد کرد.

 

پوگبا پس از دوری از شرایط آرمانی، تنها در چهار بازی از یازده بازی اخیر شیاطین سرخ در تمامی رقابت ها، در ترکیب اصلی تیمش حضور داشته است. مورینیو در قبال این موضوع، چنین دیدگاهی دارد: از خودش بپرسید. هنگامی که فرصت لازم برای تان مهیا شد، از خودش بپرسید که در این مورد چه فکری می کند.

 

پوگبا در ماه سپتامبر از ناحیه همسترینگ مصدوم شد و به همین دلیل ۲ ماه از مستطیل سبز فاصله داشت؛ اگرچه از دید مورینیو، این نکته نمی تواند دلیلی بر نمایش های اخیر این هافبک فرانسوی بوده باشد. مورینیو می گوید: ربطی به مصدومیتش ندارد. او ریکاوری خوبی داشت. او هم این فصل و هم فصل گذشته مصدومیت های بدی داشت. ولی به نظرم پس از مصدومیت خیلی رو به راه بوده است. مصدومیت دشواری داشت؛ از آن دست مصدومیت ها که بازیکنان دیگر، باشگاه ها و تیم های پزشکی دیگر، آن را به عمل جراحی منتهی می کنند. گزینه پزشکی او این نبود که روی تخت اتاق عمل بخوابد و از آن سو روند ریکاوری اش خیلی خیلی خوب پیش رفت. پس معتقدم که او از نظر ریکاوری پس از مصدومیت _که گاهی به عود کردن دوباره مصدومیت منجر می شود ولی چنین چیزی در مورد او صادق نیست_ از خوب هم بهتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3