ورزشکار 3
ورزشکار 3
اشرف حکیمی می گوید: هدف مراکش صعود از گروه دوم در جام جهانی است.

وضعیت مراکش در جام جهانی از نظر مدافع مراکشی رئال مادریدبه گزارش “ورزشکار سه“، اشرف حکیمی مدعی شد هدف مراکش صعود از گروه دوم در جام جهانی است و آنها می خواهند باعث خوشحالی مردم این کشور شوند.

 

وضعیت مراکش در جام جهانی ۲۰۱۸

اشرف حکیمی: قصد داریم با عملکرد مناسب در جام جهانی باعث خوشحالی مردم مراکش شویم. می دانیم که صعود از گروه آسان نیست اما این موضوع هدف ماست.

 

تفاوت بازی در رئال و مراکش

به دلیل تداوم حضور در ترکیب و محبت هواداران، در ترکیب رئال مادرید احساس می کنم نقش مهم تری دارم. زمانی که من برای رئال مادرید بازی می کنم، سعی می کنم بهترین عملکرد خود را ارائه دهم و علاقمندم نکات بیشتری یاد بگیرم.

همیشه در ذهن خودم را در حال بازی کردن برای رئال می دیدم و هوادار رئال مادرید هستم و امیدوارم برای سال های اینجا زیادی باقی بمانم.

 

بازی  رئال مادرید و پاری سن ژرمن

نمی دانستم قرار است برابر پاری سن ژرمن بازی کنم یا نه اما زیدان با بازی دادن به ناچو تصمیم درستی گرفت و من خوشحالم که رئال به دور بعد صعود کرد. من علاقه داشتم برابر نیمار بازی کنم و یارگیر او باشم اما زیدان تصمیم درستی گرفت.

 

بازی  رئال مادرید و یوونتوس

ما می دانیم که مسابقه سختی پیش روی ما خواهد بود. هر بازیکنی در ترکیب قرار بگیرد عملکرد خوبی خواهد داشت و هدف ما این است که به دور بعدی برسیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3