ورزشکار 3
ورزشکار 3
کارشناس داوری:
کارشناس داوری فوتبال گفت: گل اول سایپا به پرسپولیس کاملاً در شرایط آفساید به ثمر رسید و به پرسپولیس حق می‌دهم که از این قضاوت ناراحت باشد.

گل سایپا به پرسپولیس آفساید بودبه گزارش “ورزشکار سه“، داود رفعتی، کارشناس داوری فوتبال، در مورد نحوه قضاوت اشکان خورشیدی داور بازی پرسپولیس و سایپا و اعتراض برانکو در نشست خبری به این داور اظهار داشت: اشکان خورشیدی در نیمه دوم قضاوت خوبی داشت و تمامی تصمیماتش درست بود، کارت‌های زردی که به بازیکنان هم نشان داد کاملاً درست بود، اما مشکل در مورد قضاوت تیم داوری این مسابقه در دو بخش اتفاق افتاد.

 

وی افزود: در نیمه اول، گلی که سایپا به ثمر رساند کاملاً آفساید بود و تشخیص آفساید این صحنه کار بسیار ساده‌ای بود که کمک‌داور مسابقه نتوانست آن را انجام بدهد، شاید پسر خردسال من هم به راحتی می‌توانست این آفساید را تشخیص بدهد، بنابراین برانکو و پرسپولیس حق دارند که نسبت به تیم قضاوت این بازی معترض باشند.

 

داود رفعتی تصریح کرد: به نظر من جو ورزشگاه روی کمک‌داور دوم مسابقه تأثیر گذاشته بود و او تمرکزش را کاملا از دست داده بود که نتوانست این آفساید را تشخیص بدهد.

 

این داور بین المللی سابق فوتبال ایران در مورد اینکه برانکو مصاحبه تندی علیه اشکان خورشیدی انجام داد عنوان کرد: پرسپولیس با قضاوت این داور باخت‌هایی داشته است، حالا من نمی‌گویم که داور روی این باخت‌ها مقصر بوده، اما همین شکست‌ها تأثیر منفی و ذهنیت منفی برای پرسپولیس و سرمربی‌اش ایجاد کرده است، اما قطعاً هیچ داوری اعتبارش را از بین نمی‌برد و نمی‌خواهد خودش را خراب کند، به نظر من در این فصل، داوران جوان قضاوت بهتری نسبت به داوران باتجربه داشته‌اند و اشتباهات تأثیرگذار کمتری را داشته‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3