ورزشکار 3
ورزشکار 3
  • کد خبر: 5157
  • گروه : ویژه ها
  • تاریخ انتشار: 30th مارس 2018
کاپیتان اینتر از عطش فراوانش برای گلزنی گفت و تاکید کرد گلزنی در هیچ مسابقه ای به اندازه فینال لیگ قهرمانان اروپا و فینال جام جهانی برای او اهمیت ندارد.

ایکاردی و رویای گلزنی در فینال لیگ قهرمانان اروپابه گزارش “ورزشکار سه“، مائورو ایکاردی اعلام کرد محوطه جریمه حریفان خانه اوست و جایی است که در آن حس می کند خوشحال ترین فرد جهان است. او ضمنا تاکید کرد که کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن با اینتر و تیم ملی آرژانتین در پیش دارد.

 

ایکاردی در مصاحبه ای گفت: محوطه جریمه، جایی است که من حس می کنم با حضور در آنجا شادترین فرد هستم. مهاجم هستم و به گلزنی نیاز دارم بنابراین محوطه جریمه حریفان، خانه من است. پنالتی زدن مسئولیت بسیار بالایی دارد چون نگاه همه تیم به شماست و تلاش کل تیم به تمام کنندگی شما بستگی دارد. وقتی پشت ضربه پنالتی می ایستم و به دروازه بان نگاه می کنم، چیزهای زیادی در ذهنم می گذرد.

نکته مثبت در موردم این است که جو ورزشگاه روی من تاثیر نمی گذارد و این موضوع کمک بزرگی به من می کند. موقع پنالتی زدن معمولا از قبل عملکرد دروازه بان ها را بررسی می کنم و سپس تا آخرین لحظه صبر می کنم؛ ثانیه ای اشتباه کنید به معنی از دست رفتن پنالتی است.

پنالتی ای که به میلان زدم، مسئولیت بسیار بالایی داشت چون نگاه کل مردم برای خوشحالی کردن به من بود؛ از سوی دیگر گل کردن آن توپ به معنی هت تریکم بود برای همین پیراهنم را درآوردم و به آن شکل خوشحالی کردم.

گل پشت پایم به سمپدوریا؟ همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد؛ بعد که آن صحنه را در تلویزیون دیدم، متوجه شدم رافینیا در کنارم به تنهایی و بدون مزاحم منتظر پاسم است پس خوش شانس بودم که توپ وارد دروازه شد.

باید از خیلی جنبه ها پیشرفت کنم؛ در مقایسه با گذشته در زمین خیلی آرام تر هستم و این باعث می شود که ذهن شما آماده باشد و روی پاهایتمان تمرکز کنید. هرگز نباید از آموختن دست کشید. من تازه ۲۵ ساله هستم و کارهای زیادی برای انجام دادن پیش رو دارم. به همین خاطر همیشه توصیه های مربیان و هم تیمی هایم را می پذیرم. رویای من گلزنی در فینال لیگ قهرمانان اروپا یا فینال جام جهانی است؛ مسابقه ای از این بزرگتر وجود ندارد. این مسابقات همیشه در تاریخ می ماند. از اینها گذشته، من همیشه از گلزنی حتی در بازی های دوستانه لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3