ورزشکار 3
ورزشکار 3
استقلال سرانجام در این فصل، توانست در یک مسابقه پس از خوردن گل اول امتیاز بگیرد.

اولین کامبک استقلال در لیگ هفدهمبه گزارش “ورزشکار سه“، ۵ بازی و ۵ باخت، آمار بسیار ضعیف استقلال پس از خوردن گل اول مسابقه در این فصل بود. البته ۴ باخت از این ۵ باخت، در دوران کوتاه منصوریان بدست آمد و وینفرد شفر فقط در دربی رفت گل اول را خورد و مسابقه را واگذار کرد. استقلالی‌ها، تنها تیمی بودند که بعد از خوردن گل اول هیچ امتیازی نداشتند و قعرنشین جدول لیگ برتر، پس از خوردن گل اول مسابقه محسوب می‌شدند.

 

امروز هم استقلال، گل اول را خورد و نیمه اول بازنده به رختکن رفت اما نمایش تهاجمی آن‌ها در نیمه دوم و زدن دو گل، اوضاع را به نفع‌شان تغییر داد. آن‌ها برای اولین بار، از شکست بعد از خوردن گل اول مسابقه فرار کردند و اولین کامبک فصل را هم بدست آوردند تا با ۳ امتیاز، اوضاع را تغییر دهند.

 

با برد امروز استقلال، حالا پرسپولیس صدرنشین لیگ بدترین آمار را بعد از خوردن گل اول دارد. پرسپولیس بعد از خوردن گل ابتدایی مسابقه، فقط یک امتیاز گرفته است. البته پرسپولیس این فصل فقط سه بازی گل اول مسابقه را خورده و معمولا، زننده گل اول مسابقاتش بوده و به همین دلیل کمتر هم فرصت کامبک مقابل حریفانش را بدست آورده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3