ورزشکار 3
ورزشکار 3
اتلتیکو مادرید دوست ندارد ستاره‌اش با تنها 100 میلیون یورو جدا شود و 20 میلیون هم به سوسیداد برسد.

پیشنهاد وسوسه انگیز اتلتیکو مادرید برای حفظ گریزمانبه گزارش “ورزشکار سه“، اتلتیکو مادرید به شدت به دنبال تمدید قرارداد آنتوان گریزمان است و به جز حفظ یکی از تاثیرگذارترین بازیکنانش، دلیل خوب دیگری برای این کار دارد.

 

وضعیت بازار به گونه‌ای است که رقم ۱۰۰ میلیون یورو برای یک ستاره، وسوسه کننده است! وضعیتی که اکنون برای گریزمان و اتلتی به وجود آمده است. بارسا کاملا مشتاق فعال کردن بند آزادسازی مهاجم فرانسوی است و از آن طرف هم روخی بلانکوس به دنبال تمدید قرارداد و حفظ این بازیکن. اتلتی مذاکراتش را هم شروع کرده و مایل است بند آزادسازی گریزمان را حداقل روی ۲۰۰ میلیون یورویی که اکنون هست، نگه دارد یا در صورت امکان آن را به ۳۰۰ میلیون یورو افزایش بدهد.

 

اما یک دلیل خوب دیگر هم برای این تلاش وجود دارد. اتلتیکو مادرید به گریزمان اطلاع داده که ۲۰ درصد از رقم انتقال او به باشگاهی دیگر، به رئال سوسیداد می‌رسد. این یعنی اگر او با ۱۰۰ میلیون یورو راهی بارسلونا شود، ۲۰ میلیون از این پول باید به حساب سن سباستینی‌ها واریز شود. اتلتی از گریزمان خواسته با موافقت کردن با تمدید قرارداد و افزایش بند آزادسازی‌‌اش، سود بیشتری به دو باشگاهی که بیشترین نقش را در رشدش داشته‌اند، برساند.

 

اتلتیکو مادرید می داند که با ۸۰ میلیون یورو نمی‌تواند ستاره‌ای در حد و اندازه‌های گریزمان پیدا کند. از طرفی گریزمان تاکنون پاسخی به تماس‌های باشگاه نداده است. او فصل پیش هم در آستانه جدایی بود و پیشنهاد مالی فوق العاده‌ای از منچستریونایتد و پاری سن ژرمن داشت که به خاطر محرومیت اتلتی، فداکاری کرد و ماند. حالا باید دید چه خواهد شد. موندو می‌گوید برخلاف ادعای برخی نشریات مادریدی، اتلتیکو مادرید و بارسلونا تماسی با هم بر سر موضوع گریزمان نداشته‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3