ورزشکار 3
ورزشکار 3
سرمربی جوان تیم ملی انگلیس انتخاب های زیادی دارد و در عین حال باید نام برخی بازیکنان را برای حضور در جام جهانی خط بزند.

چالش انتخاب بازیکنان تیم ملی انگلیس برای جام جهانیبه گزارش “ورزشکار سه“، گرت ساوتگیت، سرمربی تیم ملی انگلستان معتقد است که انتخاب های زیادی برای تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در اختیار داشته و جایگاه هیچ بازیکنی از اکنون مشخص نیست.

 

سرمربی جوان سه شیرها در این خصوص گفت: مشکلاتی در تیم دارم زیرا من رشفورد، لینگارد، چمبرلین، واردی، کین و استرلینگ را در اختیار دارم و از میان آنها باید انتخاب کنم که قطعا سخت خواهد بود. اکنون سناریویی پیش بینی نمی کنم که برخی از این بازیکنان به جام جهانی روسیه نمی آیند ولی در نهایت باید تصمیماتی بگیرم. دلیلی وجود ندارد که بگویم دله آلی با ما به جام جهانی نمی آید و او تاثیر زیادی در تیم دارد. او توانایی های زیادی داشته و امیدوارم در هفته های آتی نیز او را ببینم.

 

وی ادامه داد: رحیم استرلینگ نیز بازیکنی است که سخت بتوانید او را روی نیمکت قرار دهید. اگر ما ۳-۴-۳ بازی کنیم او می تواند در پست شماره ده بازی کند. او قبلا سابقه بازی در پست های میانی را نیز داشته است وقتی که به همراه سوارز و استوریج در خط حمله لیورپول بود. بنابراین مشکلی از این بابت نیست. ما می خواهیم میان پست ها رقابت باشد ولی این گونه نیست که یک بازیکن را کلا کنار بگذاریم. می خواهیم که رحیم را در ترکیب ببینیم ولی در عین حال آلی نیز بازیکن مهمی برای ماست. باید ببینیم در نهایت چه تصمیماتی خواهیم گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3