ورزشکار 3
ورزشکار 3
مدیر برنامه کلودیو مارکیزیو گفت او 2 سال دیگر با یوونتوس قرارداد دارد و به قراردادش احترام می گذارد.

مارکیزیو در یوونتوس می ماندبه گزارش “ورزشکار سه“، بازیکن محبوب هواداران یوونتوس، حتی پس از مصدومیتش، در این فصل زیاد از سوی الگری مورد استفاده قرار نمی گیرد.

 

استفانو مارکیزیو، پدر و مدیر برنامه های مارکیزیو، گفت: کلودیو آرام است و چند ماهی است که در فرم خوبی است. سخت کار می کند تا مطمئن باشد همیشه آماده است اما در نهایت مربی تصمیم می گیرد. اگر همه چیز به تصمیم من بود، فوتبال را مانند بسکتبال می کردم تا تعویض ها نامحدود باشند و بدین ترتیب حساسیت بازی بالاتر می رفت اما می دانم که این دیدگاهی خیالی است. همه دوست دارند بازی کنند اما فوتبال همین است. همیشه دوست دارم یوونتوس پیروز شود و پسرم بازی کند اما این به هزاران فاکتور بستگی دارد.

 

کلودیو اخیرا گفته بود در تیم دیگری در ایتالیا بازی نخواهد کرد. آیا ممکن است از یووه جدا شود و به خارج از ایتالیا برود؟

کلودیو هنوز دو سال دیگر قرارداد دارد و می خواهد به آن احترام بگذارد زیرا او اهمیت زیادی برای باشگاه یوونتوس قائل است. خیلی اخبار غلط منتشر می شود. خبرها طوری بود که مردم فکر می کردند کلودیو به انگلیس، آلمان یا امریکا رفته است. اگر باشگاه بگوید که کلودیو دیگر بخشی از پروژه آنها نیست، بعد در مورد آینده او نگران می شویم.

 

بعضی روزنامه های معتقدند فعالیت های کلودیو در شبکه های اجتماعی و ارتباطش را پیرلو و جووینکو باعث شده تصمیم بگیرد به لیگ امریکا برود:

کلودیو ۲ سال است که با پیرلو جووینکو توییت رد و بدل می کند. وقتی شایعات در مورد نقل و انتقالات را می خواند، از خنده منفجر می شود.
مانند هر محل کاری، وقتی شما خوشحال نباشید، قطره قطره، کاسه صبر شما پر و لبریز می شود. پس به فکر می افتید که به جای دیگری بروید. کاسه صبر کلودیو هنوز لبریز نشده است. او عاشق هواداران است و در یووه خیلی خوشحال است. من به ایمان دارم که او موقعیت خودش را پیدا خواهد کرد. به تابستان نزدیک می شویم. در روسیه جام جهانی برگزار می شود و شاید آنهایی که منتظر حضور در این بازی ها هستند، تلاش کمتری داشته باشند و از چالش ها کنار بکشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3