ورزشکار 3
ورزشکار 3
پرسپولیسی‌ها منتظر حکم پرونده ژوزه هستند تا بتوانند بدهی خود به این مربی را پرداخت کنند تا از محرومیت در لیگ قهرمانان آسیا جلوگیری شود.

آیا ژوزه عامل حذف پرسپولیس از آسیا می‌شود؟به گزارش “ورزشکار سه“، با وجود اینکه دادگاه عالی ورزش هنوز حکم پرونده مانوئل ژوزه و پرسپولیس را اعلام نکرده اما مسئولان باشگاه پرسپولیس تا حدود زیادی اطمینان دارند که این دادگاه رای به محکومیت می‌دهد و باید طلب ژوزه را تمام و کمال پرداخت کنند. ظاهرا مدیران باشگاه پرسپولیس طرح ویژه‌ای برای پرداخت این مطالبات در نظر گرفته‌اند. آنها منتظرند رای اعلام شود و بلافاصله نخستین بخش از مطالبات ژوزه را پرداخت کنند و باقی مانده آن را با توجه به مشکلات مالی که دارند در طول چند ماه به حساب این مربی واریز کنند.
نگرانی پرسپولیسی‌ها تنها از ضرب الاجل فیفا برای پرداخت بدهی‌های مانوئل ژوزه است؛ آنها تصمیم دارند بدهی‌های مانوئل ژوزه را در چند ماه آینده پرداخت کرده تا دیگر مشکلی در این موضوع به وجود نیاید.

ترکاشوند معاون اقتصادی باشگاه هم گفته است: “هنوز حکم نهایی پرونده ژوزه صادر نشده اما اگر محکوم شویم ملبغ بالایی را باید پرداخت کنیم و باید هم این اتفاق رخ بدهد. واقعا در توان مالی باشگاه نیست که به تنهایی این مبلغ بزرگ را پرداخت کنیم. امیدوارم با کمک دولت و هوداران بتوانیم این پول را پرداخت کنیم.”
همچنین کنفدراسیون فوتبال آسیا به باشگاه‌های حاضر در لیگ قهرمانان اعلام کرده بود اگر بدهی خود را پرداخت نکنند اجازه حضور در این رقابت ها را نخواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3