ورزشکار 3
ورزشکار 3
اسپانیا موفق شد در غیاب لیونل مسی و هت تریک ایسکو، آرژانتین را در هم بکوبد.

اسپانیا 6 - 1 آرژانتین | اسپانیا آرژانتین را شیش تایی کردبه گزارش “ورزشکار سه“، دو تیم اسپانیا و آرژانتین، از ساعت ۰۰:۰۰ در یک دیدار دوستانه در استادیوم واندا متروپولیتانوی شهر مادرید به مصاف هم رفتند که در پایان اسپانیا موفق شد با هت تریک ایسکو، آرژانتین را در هم بکوبد.

 

گل های بازی اسپانیا و آرژانتین

دقیقه ۱۲، کاستا برای اسپانیا: آرژانتینی ها توپ را پشت محوطه جریمه لو دادند. آسنسیو با یک پاس زیبا، دیگو کاستا را مقابل دروازه صاحب موقعیت کرد و او با یک ضربه پای راست دروازه را گشود.

دقیقه ۲۷، ایسکو برای اسپانیا: در یک حرکت سریع، آسنسیو از سمت راست توپ را به صورت عرضی روی دروازه فرستاد و ایسکو به راحتی روی تیر دوم با یک ضربه پای راست دروازه را باز کرد.

دقیقه ۳۹، اوتامندی برای آرژانتین: در ادامه یک ضربه کرنر، اور بانگا توپ را روی دروازه اسپانیا سانتر کرد و اوتامندی با یک ضربه سر دروازه را باز کرد.

دقیقه ۵۲، ایسکو برای اسپانیا: یاگو آسپاس با حرکتی زیبا، دفاع آرژانتین را به هم ریخت و توپ را به صورت کات بک و زمینی برای ایسکو مهیا کرد و هافبک رئال مادرید در محوطه جریمه با یک ضربه زمینی پای راست، دروازه را باز کرد.

دقیقه ۵۵، تیاگو برای اسپانیا: با حرکت زیبای ایسکو و پاس آسپاس، تیاگو در محوطه جریمه با یک ضربه پای راست دقیق، دروازه را باز کرد.

دقیقه ۷۳، آسپاس برای اسپانیا: داوید ده خیا در نقش گل ساز، توپ را برای یاگو آسپاس ارسال کرد. او در یک فرار سریع، در مصاف تک به تک به رومرویی که از دروازه بیرون آمده بود، توپ را وارد دروازه کرد.

دقیقه ۷۴: ایسکو برای اسپانیا: با پاس یاگو آسپاس، ایسکو در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه پای راست دروازه را باز کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3