ورزشکار 3
ورزشکار 3
  • کد خبر: 4599
  • گروه : ویژه ها
  • تاریخ انتشار: 27th مارس 2018
کاپیتان تیم ملی آرژانتین می گوید، با پائولو دیبالا هیچ مشکلی ندارد. چیزی که دیبالا گفته کاملا درست است و در یوونتوس او نقش مسی را ایفا می کند.

مسی با دیبالا مشکلی نداردبه گزارش “ورزشکار سه“،  پائولو دیبالا در مصاحبه ای عنوان کرده بود که بازی برای او در تیم ملی آرژانتین سخت است زیرا هم پست لیونل مسی است. پس از آن مصاحبه، برخی معتقد بودند که دو بازیکن با هم مشکل دارند. دیبالا و مسی بارها عنوان کرده اند که مشکلی با هم ندارند اما عدم دعوت از پائولو دیبالا در اردوی اخیر، باز هم باعث شد که عده ای فکر کنند لیونل مسی است که باعث شده دیبالا به تیم ملی دعوت نشود.

 

لیونل مسی، ستاره تیم ملی آرژانتین گفت: من و پائولو در آن مورد صحبت کردیم و هیچ مشکلی نداریم. حرفی که زد کاملا درست بود. او برای یوونتوس در پست من بازی می کند. با وجود من در تیم ملی، او باید به سمت چپ متمایل شود که در آن پست عادت ندارد بازی کند. برای ما هردو، بازی در آنجا سخت است. من هم معمولا به سمت چپ نمی روم. وقتی در سمت راست بازی می کنیم، می توانیم به مرکز بزنیم و بدین ترتیب تمام زمین مقابل ما خواهد بود. بنابراین او را درک می کنم. به خودش هم گفتم اصلا نیازی نیست که مساله را روشن کند یا چیزی بگوید.

 

پیش از این نیز مسی گفته بود: او در تمرینات به سمت من آمد تا مساله را روشن کند و بگوید از صحبت هایش بد برداشت شده اما به او گفتم نیازی نیست چیزی بگویی. می دانم منظورت چه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3