ورزشکار 3
ورزشکار 3
به نظر می رسد تنها راه سرمربی آلمانی استقلال برای حل کمبود بازیکن مقابل نفت تهران استفاده از بازیکنان جوان این تیم است.

شفر به بازیکنان جوان استقلال میدان می دهد؟به گزارش “ورزشکار سه“، استقلال از هر نظر برای در اختیار داشتن بازیکنانش در مضیقه است که بخشی از آن به تیم ملی و اردوی لازم الاجرایش ربط دارد و بخشی به اتفاقات عادی در عالم فوتبال اعم از مصدومیت و محرومیت!

 

این تیم باید روز نهم فروردین رودرروی نفت تهرانی به میدان برود که با تغییر در کادر مدیریتی و فنی اش طی هفته های منتهی به پایان فصل نتایج بهتری بدست آورده و حتی با یک تساوی مقابل استقلال می تواند جایگاهش در منطقه خطر (سقوط) را بهبود ببخشد.

 

امید ابراهیمی، وریا غفوری، حسین حسینی، روزبه چشمی و پژمان منتظری ۵ ملی پوش استقلال هستند که تنها ۲۴ ساعت قبل از دیدار با نفت تهران به تهران می رسند و در اردوی آبی ها حضور خواهند داشت.

 

به این لیست باید بازیکنان مصدوم آبی ها را نیز اضافه کرد. مجید حسینی، بهنام برزای، تیام و غیره را اضافه کرد که نمی توانند در ترکیب آبی ها به میدان بروند تا شفر با کمبود جدی بازیکن رو به رو باشد.

 

حال با این اوصاف، سرمربی آلمانی استقلال تمرینات خود را با حضور تعدادی از بازیکنان تیم های پایه آغاز کرده البته چهره هایی مانند حیدری، نجفی و محمدی را نیز از ابتدای فصل در تمرینات خود دارد و به نظر می رسد برابر نفت تهران سرمربی آلمانی استقلال از بازیکنانی استفاده کند که چهره های کمتر شناخته شده ای هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3