ورزشکار 3
ورزشکار 3
نیمکت نشینی‌های متوالی، یورنته را برای جدایی به قطعیت رسانده است.

مارکوس یورنته از رئال مادرید جدا می شودبه گزارش “ورزشکار سه“، مارکوس یورنته تصمیم گرفته در تابستان آتی از رئال مادرید جدا شود.

 

یورنته که از محصولات آکادمی رئال است، فصل گذشته عملکردی فراتر از انتظار در آلاوز داشت و کهکشانی ها را متقاعد کرد تا او را بازگردانند. با این حال، او در تیم زیدان به یک نیمکت نشین و حتی سکونشین محض تبدیل شده و اصلا دوست ندارد این روند، فصل آتی نیز ادامه پیدا کند. بازیکنی در سن او – ۲۳ – نیاز دارد تا هر هفته بازی کند و مارکوس می‌داند که چنین فرصتی در مادرید نصیبش نخواهد شد. بنابراین، تصمیم او جدایی است.

 

در حال حاضر، رئال سوسیداد بهترین گزینه و مشتری یورنته است. مارکوس علاقه مند است تا راهی سن سباستین شود و با توجه به علاقه رئال مادرید به جذب ادریوزولا از این تیم، یورنته می‌تواند به عنوان بخشی از این انتقال به آنوئتا منتقل شود. البته تغییراتی که اخیرا در سطح فنی و مدیریتی سوسیداد به وجود آمده شاید در این انتقال سنگ اندازی کند.

 

دیگر گزینه یورنته، انتقال به آینتراخت فرانکفورت است. وایخو تجربه‌ای فوق العاده در این تیم داشت و رابطه عالی فردی بابیک، مدیرورزشی فرانکفورت با خوزه آنخل سانچز می‌تواند کلید این انتقال باشد. یورنته در فصل جاری مجموعا ۱۷ بار برای رئال مادرید به میدان رفته است.

 

منبع: طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3