ورزشکار 3
ورزشکار 3
پس از رد پیشنهاد بایرن مونیخ، رسانه های آلمان توخل را سرمربی بعدی آرسنال می دانند.

سرمربی بعدی آرسنال مشخص شدبه گزارش “ورزشکار سه“، در آخرین ساعات روز شنبه رسانه های آلمان خبری شوکه کننده منتشر کردند و خبر حاکی از آن داشت که توماس توخل پیشنهاد رسمی مسئولان بایرن مونیخ برای هدایت این تیم را رد کرده است. ظاهر روز جمعه جلسه ای ویدیوی بین اولی هونس، کارل هاینتس رومنیگه و حسن صالح حمیدزیچ با توماس توخل برگزار شده و در آن سرمربی سابق دورتموند از عدم تمایلش برای هدایت بایرن مونیخ صحبت کرده است.

 

پس از انتشار این خبر کیکر، بیلد و اسکای آلمان، علت تصمیم توخل را پیشنهاد آرسنال عنوان کرده اند و گفته می شود اسون میسلینتات استعدادیاب ارشد کنونی آرسنال که سابقه همکاری با توخل در دورتموند را دارد به مسئولان آرسنال پیشنهاد جذب توخل را داده است. میسلینتات در دورتموند رابطه خوبی با توخل نداشت و یکی از دلایل جدایی اش از دورتموند هم اختلافات با این سرمربی ۴۴ ساله بود اما اکنون این استعدادیاب سرشناس تصمیم به فراموش کردن گذشته گرفته است.

 

قرارداد کنونی آرسن ونگر با آرسنال تا تابستان ۲۰۱۹ معتبر است اما با توجه به نتایج توپچی ها در این فصل بعید به نظر نمی رسد در پایان فصل مسئولان باشگاه با او قطع همکاری کنند. در کنار آرسنال از پاری سن ژرمن هم به عنوان یکی از مقصدهای احتمالی توخل نام برده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3