ورزشکار 3
ورزشکار 3
توماس توخل سرمربی بعدی بایرن مونیخ نخواهد بود.

توماس توخل پیشنهاد بایرن مونیخ را رد کردبه گزارش “ورزشکار سه“، مدت ها است که بحث سرمربی آینده بایرن مونیخ به سوژه اصلی رسانه های آلمانی تبدیل شده است. مدیران بایرن مونیخ ماه ها است که سعی دارند هاینکس از بازنشستگی برگشته را راضی به ماندن برای یک فصل دیگر کنند اما به نظر می رسد این مربی تمام پیشنهادها را رد کرده است.

 

گزینه دوم باواریایی ها طبق انتظار توماس توخل، سرمربی سابق دورتموند بوده است. در حالی که همه از علاقه توخل به سرمربی گری در بایرن مونیخ خبر می دادند، مذاکرات بین او و سران بایرن مونیخ خوب پیش نرفته است. به نظر می رسد صالح حمیدزیچ، اولی هونس و کارل هاینتس رومنیگه طی تماسی تلفنی پیشنهادات و شرط های خود را به گوش توخل رسانده اند اما این سرمربی آلمانی حاضر به هدایت بایرن مونیخ برای فصل آینده نشده است.

 

نشریه بیلد از هازن هوتل، فاوره و کواچ به عنوان تنها گزینه های باقی مانده برای نشستن روی نیمکت بایرن مونیخ برای فصل آینده نام برده است در حالی که اشپورت اینس ادعا کرده که بایرن مونیخ با فاوره، سرمربی نیس فرانسه در حال مذاکره است و توخل می خواهد فصل آینده در خارج از آلمان کار کند و احتمالا آرسنال گزینه اصلی این سرمربی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3