ورزشکار 3
ورزشکار 3
  • کد خبر: 4152
  • گروه : ویژه ها
  • تاریخ انتشار: 24th مارس 2018
فنایی، کارشناس داوری:
کارشناس داوری گفت: داور بازی ایران و تونس یک خطای پنالتی صددرصد را به سود تیم ملی فوتبال کشورمان نگرفت.

پنالتی ایران مقابل تونس گرفته نشدبه گزارش “ورزشکار سه“،  محمد فنایی، کارشناس داوری فوتبال، درباره داوری بازی تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل تونس اظهار کرد: بازی تیم ملی ایران برابر تونس دوستانه بود و از نظر فیفا این بازی ها باید داورانش از کشور های دیگر انتخاب شوند و معتقدم که قوانین داوری در این بازی رعایت نشد و جای داوران ما در این گونه بازی ها خالی است.

 

فنایی افزود: من از هر زاویه ای نگاه کردم بازیکن تیم حریف خطایی بر روی پای بازیکن ما انجام داد و داور یک خطای صددر صد پنالتی را نگرفت که به ضرر ما تمام شد. همچنین خطاهایی وجود داشت که داور نتوانست تشخیص دهد و در بازی دیشب شجاعی باید از زمین اخراج می شد چون از پشت روی پای بازیکن تونس خطا کرد اما داور این صحنه را ندید.

 

او بیان کرد: در بازی های دوستانه سلامتی بازیکنان بسیار اهمیت دارد و باید آنها را در یک جلسه توجیه کنند تا خشونت کمتری در بازی رخ دهد چرا که سلامت بازیکنان از اهمیت زیادی برخوردار است.

 

فنایی تصریح کرد: در بازی دیشب نزدیک بود اتفاق های بدی برای بازیکنان رخ بدهد. بیرانوند و شجاعی فوتبال خشن و تلافی گرایانه را ارائه کردند.

 

کارشناس داوری عنوان کرد: بارندگی تاثیر زیادی روی بازی تیم ملی کشورمان گذاشت.در مجموع بازی دیشب از لحاظ پاسکاری و جاگیری خوب نبود. مهم ترین بحث ما این است که کی روش نیاز به کارشناس داوری مثل فغانی دارد که با بچه ها صحبت کند تا مشکلات و درگیری های بی مورد در زمین بازی رخ ندهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3